تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  اپل اولین آگهی ویدیویی خود را برای آیپد پرو منتشر کرد. این آگهی با هدف نمایش قابلیت‌های بهره‌گیری از صفحه‌ی نمایش بزرگ در این تبلت تولید شده و مناسب افرادی است که به تصاویر گرافیکی زیبا از نحوه‌ی پیدایش سیاره‌ها و کهکشان‌ها علاقه دارند. با سفارش دات نت همراه باشید.

در اولین آگهی ویدیویی آیپد پرو، اپل تصاویری زیبا و محصور کننده از نحوه‌ی ایجاد سیارات و کهکشان‌ها را نمایش می‌دهد. برای مثال می‌توان به نحوه‌ی ایجاد لکه‌ی قرمز رنگ روی سیاره‌ی مشتری اشاره کرد که در این آگهی ویدیویی بخشی از آن به تصویر کشیده شده است. همچنین در این آگهی نمایی از هاله‌ای که به دور زحل نقش بسته دیده می‌شود.

این تصاویر و نماهای گرافیکی را می‌توان در اپلیکیشن‌هایی نظیر Sky Guide به وضوح دید، اما اپل در این آگهی ویدیویی هدف دیگری را دنبال می‌کند و همانطور که اشاره کردیم، مقصد نمایش ویژگی‌ها و محاسن استفاده از صفحه‌ی نمایش بزرگ آیپد پرو است. به جای اینکه مشتری را در یک صفحه‌ی نمایش ۹.۷ اینچی به نظاره بنشینیم، می‌توانیم از صفحه‌ی نمایش ۱۲.۹ اینچی آیپد پرو استفاده کنیم که همه چیز را به وضوح نمایش داده است. یقینا علوم فضایی در صفحه‌ی نمایشی بزرگ بهتر دیده شده و قابل درک‌تر می‌شود، بطوریکه وجود قابلیت لمس و همچنین استفاده از قلم استایلوس نیز تعامل با این صفحه‌‌ی نمایش را بسیار بهبود می‌بخشد.اپل اعلام کرده که پیش خرید آیپد پرو‌های این کمپانی از چهارشنبه‌ی آینده آغاز خواهد شد. این کمپانی تبلت‌های پیش فروش شده را از اواخر هفته‌ی جاری در اختیار کاربران و خریداران قرار خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین