تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  پس از عرضه‌ی اسنپدراگون ۸۱۰ که موفقیتی چندانی را برای کوالکام به همراه نداشت، این کمپانی درصدد حضور پرقدرتی در بازار تراشه‌ها با اسنپدراگون ۸۲۰ است. به نظر می‌رسد روز موعود فرا رسیده و کوالکام نسل جدید تراشه‌ی پرچمدار خود را امروز معرفی خواهد کرد.

انتشار شایعات در مورد اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام از بهار سال جاری آغاز شده است. با وجود مشکلاتی که اسنپدراگون ۸۱۰ داشت، کوالکام سعی دارد تا با عرضه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ به روز‌های تاریک خود پایان دهد. به نظر می‌رسد اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام طی مراسمی که امروز برگزار خواهد شد، بصورت رسمی رونمایی می‌شود.

ساعاتی پیش از معرفی رسمی نسل جدید تراشه‌ی پرچمدار کوالکام، مدیر بازاریابی این کمپانی در توییتر اظهار نظر جالبی کرده است. وی اعلام کرده که اسنپدراگون ۸۲۰ موفق شده تا پیش نیازهای حرارتی مربوط به تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند را پشت سر بگذارد. با وجود انتشار گزارش‌های متعدد در خصوص وجود مشکلات حرارتی اسنپدراگون ۸۱۰، کوالکام همواره این موضوع را تکذیب کرده است. البته در مورد رفع شدن مشکلات حرارتی در اسنپدراگون ۸۲۰ نیز باید به این نکته اشاره کرد که عرضه‌ی اولین گوشی‌هوشمند مبتنی بر این تراشه همه چیز را مشخص خواهد کرد.

براساس شایعات و گمانه‌هایی که تا به امروز در مورد اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام منتشر شده، این تراشه از وجود چهار هسته‌ پردازشی برخوردار است. کوالکام در اسنپدراگون ۸۲۰ دوباره به سمت استفاده از هسته‌های اختصاصی خود رفته که گویا هایدار نام دارند. همچنین این کمپانی آدرنو ۵۳۰ را به عنوان پردازنده‌ی گرافیکی در این تراشه مورد استفاده قرار داده است. پشتیبانی از حافظه‌ی رم دو کاناله LPDDR 4، ارتباط ال تی ای Cat 10 و هاب مخصوص سنسور‌ها که همیشه فعال بوده و انرژی کمی استفاده می‌کند از جمله‌ی دیگر قابلیت‌های این تراشه است. کوالکام اخیرا تایید کرده که اسنپدراگون ۸۲۰ مبتنی بر لیتوگرافی ۱۴ نانومتری را طی فرآیند FinFET توسعه داده است. با توجه به شرایط و قرائن مربوط به مشخصات فنی این تراشه می‌توان حدس زد که این تراشه توسط سامسونگ توسعه خواهد یافت که فناوری لازم برای تولید این چنین تراشه‌هایی را در اختیار دارد.

باید دید کوالکام با عرضه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ می‌تواند موفقیت‌های پیشین خود را دوباره تکرار کند یا خیر؟ این کمپانی با عرضه‌ی اسنپدراگون ۸۱۰ بخشی از بازار را از دست داد و انتشار اخبار در خصوص گرم شدن بیش از حد این تراشه باعث افزایش دید منفی نسبت به این تراشه شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین