تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ساعت اپل با این هدف ساخته شده که هم جنبه زیبایی داشته باشد و هم برای افرادی که می خواهند فعالیت های ورزشی خود را زیر نظر داشته باشند کاربردی باشد. پیش از رونمایی از این ساعت، شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه اپل در حال رایزنی با سازمان غذا و داروی آمریکا برای اخذ مجوز دستگاهی مرتبط با سلامت است؛ دستگاهی که در آن زمان بسیاری از افراد گمان می کردند ساعت هوشمند اپل باشد.
با این حال، آیا می توان انتظار عرضه دستگاهی کاملأ جدید را از اپل داشت؟ مدیرعامل این شرکت آقای تیم کوک در مصاحبه ای که به تازگی با روزنامه تلگراف داشته اعلام کرده که این شرکت دستگاه دیگری را با رویکرد سلامتی در دست تولید دارد. او در پاسخ به این سوال که آیا اپل واچ آخرین محصول مرتبط با سلامتی این شرکت خواهد بود گفت اپل در حال کار بر روی محصول دیگری نیز است.
تیم کوک اعلام کرده این شرکت قصد ندارد با ساعت هوشمند خود وارد فرایند دریافت مجوز از سازمان غذا و دارو شود، بلکه با چیزی مشابه با آن وارد بازار می شود. این محصول می تواند یک اپلیکیشن یا هر چیز دیگری باشد.
بر این اساس، بعید نیست که این شرکت فقط در حال ایجاد جنجال تازه رسانه ای باشد. ولی با در نظر گرفتن گزارش هایی که پیش از این خبر از استخدام تعداد زیادی پزشک توسط اپل منتشر شد، امکان دارد این شرکت به زودی محصول دیگری در ارتباط با سلامتی عرضه کند.
ساعت مچی هوشمند اپل که مدتی پیش وارد بازار شده در حال حاضر با قیمت پایه 349 دلار برای مدل پایه به فروش می رسد. این شرکت همچنین مدل کلاسیک ساعت هوشمند خود را با مبلغی معادل 699 دلار آمریکا به فروش می رساند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین