تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ویندوز ۱۰ موبایل طی هفته‌های آینده با آغاز فروش لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال و لومیا ۵۵۰ به طور رسمی عرضه خواهد شد. اما بسیاری از دارندگان لومیاهای قدیمی نیز می‌خواهند از زمان دقیق دریافت بروزرسانی این نسخه از ویندوز اطلاع پیدا کنند. به تازگی لیست زمانبندی این بروزرسانی فاش شده که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت. با سفارش دات نت همراه باشید.

شایعات گذشته خبر از عرضه‌ی بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل برای لومیاهای قدیمی در ماه آذر (دسامبر) می‌دادند اما از زمان دقیق ارائه‌ی این بروزرسانی اطلاعاتی در دست نبود. اما اطلاعات جدید فاش شده توسط اپراتور اورنج لهستان زمان‌ دقیق بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل را طی دو مرحله، نشان می‌دهند.

اولین مرحله بروزرسانی در تاریخ ۲۳ آذر آغاز شده و شامل لومیا ۶۳۰، ۶۳۵، ۶۴۰، ۷۳۵ و ۸۳۰ خواهد بود. اما مرحله دوم بسیار دیرتر و در تاریخ ۱۲ بهمن ماه آغاز می‌شود. در این تاریخ ویندوز ۱۰ موبایل راه خود را به گوشی‌های لومیا ۵۲۰، ۵۳۲، ۶۲۵، ۷۲۰، ۸۲۰، ۹۲۰، ۹۲۵، ۹۳۰، ۱۰۲۰ و ۱۳۲۰ باز خواهد کرد.

البته ذکر این نکته ضروری است که نبود لومیا ۱۵۲۰ به دلیل آن است که این گوشی بصورت آنلاک در لهستان به فروش می‌رسد و دریافت بروزرسانی‌های آن ارتباطی به اپراتورها ندارد.

هر چند این زمانبندی‌ها مختص اپراتور اورنج لهستان است اما می‌توان انتظار داشت که در سایر کشورها نیز در زمانی مشابه شاهد ارائه‌ی بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین