تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 بتامکس (Betamax) فرمتی است که گرد تاریخ روی آن نشسته، اما سونی همچنان به فروش آن ادامه می‌داد، حال آنکه این کمپانی اعلام کرده فروش این فرمت را به طور کامل کنار خواهد گذاشت. البته باید به این موضوع اشاره کرد که بتامکس با ظهور رقیب قدرتمندی چون VHS که توسط JVC معرفی شد، نتوانست آنچنان که باید در بازار عرض اندام کند.

نوار‌های مغناطیسی را باید فناوری متعلق به چند دهه‌ی اخیر خواند. سونی به عنوان یکی از پیشروترین کمپانی‌ها در حوزه‌ی فناوری، بتامکس را در سال ۱۹۷۵ معرفی کرد. البته کمپانی رقیب، یعنی JVC در سال ۱۹۷۶ فناوری دیگری را با نام VHS معرفی کرد که همین موضوع دستمایه‌ی مجادلات فناوری در حوزه‌‌ی فناوری و رسانه شد. با وجود قدیمی شدن این فناوری، سونی همچنان به فروش آن ادامه می‌داد، بطوریکه کاست‌های بتا همچنان قابل خریداری بودند. حال سونی اعلام کرده که از ماه مارس آینده، فروش این کاست‌ها را نیز بصورت کامل متوقف خواهد کرد.

اما کاست‌های بتا تنها محصولی نیست که بالاخره از فروشگاه‌ این کمپانی رخت بر می‌بندد، بلکه کاست‌های MicroMV مورد استفاده در دوربین‌های فیلمبرداری نیز در انتظار سرنوشت مشابهی است. سونی از سال ۲۰۰۲ تولید کاست‌های بتامکس را متوقف کرده، اما دلیل اینکه همچنان به فروش این محصولات ادامه داده، در هاله‌ای از ابهام است. در صورتی که سری به فروشگاه سونی در ژاپن بزنید، می‌توانید این کاست‌ها را به راحتی پیدا کنید. همچنین در آمازون ژاپن نیز شماری از این کاست‌ها یافت می‌شود.

آخرین محصولات از سری بتامکس شامل EL-500B، 2L-500MHGB، 2L-750MHGB و تمیز‌کننده‌ی نوار L-25CLP بودند. در مورد کاست‌های MicroMV نیز می‌توان به یک نوع کاست و پاک کننده‌ی آن اشاره کرد که دیگر به فروش نخواهند رسید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین