تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 شنیده‌ها حکایت از این دارد که اینستاگرام در پی بهره‌گیری از بارزترین ویژگی آیفون ۶ اس پلاس یا همان 3D Touch است. در واقع اینستاگرام در پی آن است تا با بهره‌گیری از این قابلیت، امکان تعامل کاربران با تبلیغ کنندگان را فراهم کرده و امکان خرید کالا با استفاده از اپل پی را برای کاربران ممکن کند.

اینستاگرام در پی آن است تا با بهره‌گیری از سیستم 3D Touch و اپل پی کوپرتینویی‌ها، امکان تعامل کاربران با تبلیغ‌کنندگان را فراهم کرده و خرید کالا از این شبکه‌ی اجتماعی را برای کاربران مهیا کند. این شبکه‌ی اجتماعی چندی پیش و در ماه ژوئن کلید Shop Now را در ساختار خود اضافه کرد. با استفاده از این کلید کاربران قادرند تا مستقیما به صفحه‌ی فروش مربوط به تبلیغ نمایش داده شده مراجعه کنند. این کلید نرم‌افزاری عملکرد مشابه کلید‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی توییتر و پینترست دارد. سیاست‌های جدید در پیش گرفته شده توسط اینستاگرام نشان از این دارد که این کمپانی درصدد در پیش گرفتن سیاست‌های جدید به منظور کسب درآمد از مسیر تبلیغات است.

با استفاده از قابلیت 3D Touch در اینستاگرام، تبلیغ کنندگان قادر خواهند بود تا چندین تصویر را درون یک قاب تبلیغاتی قرار دهند. همچنین استفاده از اپل پی این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با استفاده از گوشی‌هوشمند و قابلیت‌های آن بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، خرید خود را نهایی کنند. اضافه شدن این ویژگی بدین معنی است که رستوران‌ها یا بوتیک‌ها می‌توانند تصاویر و منوهای مختلفی متعلق به خود را در اینستاگرام به معرض تماشای کاربران بگذارند. البته سخن‌گوی اینستاگرام این موضوع را تکذیب کرده و آزمایش ویژگی جدید برای اضافه شدن به این شبکه‌ی اجتماعی را رد کرده است. البته وی به این موضوع اشاره کرد که تجارت مبتنی بر موبایل حوزه‌ای است که اینستاگرام نیز در پی ورود و فعالیت در آن است.

اینستاگرام برای جلوگیری از اعتراض کاربران، رویکرد بسیار محتاطانه‌ای را در قبال نمایش تبلیغات در پیش گرفته است. این کمپانی تبلیغ‌کنندگان را مجاب کرده تا رویکردی همچون صفحات نرمال موجود در این شبکه را پیش بگیرند. به طور حتم استفاده از فناوری‌های موجود در آیفون‌های جدید اپل امکان بسیار خوبی برای اینستاگرام و تبلیغ‌کنندگان است تا از آن بهره‌برداری کنند.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین