تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 به تازگی اخباری مبنی بر شکسته شدن نوار شیشه‌ای برآمده روی بدنه پشتی نکسوس 6 پی گوگل و هواوی منتشر شده است. اگرچه کیفیت ساخت این گوشی در سطح بالایی است، اما هنوز مشخص نیست که شکسته شدن نوار شیشه‌ای آن تصادفی است یا نقص این گوشی به شمار می‌رود. با سفارش دات نت همراه باشید.

نکسوس 6P محصول مشترک هواوی و گوگل است و به عنوان پرچمدار امسال گوگل روانه بازار شده است. گوگل همچنین با همکاری ال‌جی یک نکسوس دیگر به نام نکسوس 5X را معرفی کرد که قیمت پایین‌تری دارد. از بین این دو قطعا مدل برتر از نظر قدرت پردازشی و کیفیت ساخت، نکسوس 6 پی است. با این حال به نظر می‌رسد، کیفیت ساخت نکسوس 6 پی آنقدرها که در ابتدای معرفی‌ تصور می‌کردیم عالی نیست.

گمانه‌زنی‌ها درباره کیفیت بدنه نکسوس 6P از زمانی آغاز شد که یکی از کاربران یوتیوب، ویدیویی از خم شدن این محصول را منتشر کرد. در جدیدترین مباحث داغ وب‌سایت Reddit شاهد آن هستیم که بسیاری از کاربران از مقاومت پایین نوار شیشه‌ای که در بالای دستگاه، روی بدنه پشتی قرار گرفته، صحبت می‌کنند.

کاربران می‌گویند بدون آن که دستگاه از دستشان بیفتد یا تحت فشار باشد، نوار شیشه‌ای برآمده در پشت آن می‌شکند. حتی یکی از کاربران مدعی شده که نکسوس جدیدش روی میز قرار گرفته بوده و ناگهان بدون هیچ دلیلی نوار شیشه‌ای پشت آن خرد شده است. ممکن است بسیاری از این ادعاها دروغین باشند و ممکن است برخی از آنها نیز بر اثر حادثه‌ای خاص شکسته باشند. اما بعید هم نیست که این یک مشکل اساسی در طراحی نکسوس ۶ پی باشد؛ نوار شیشه‌ای که نقش محافظ دوربین را بازی می‌کند توسط بدنه‌ای فلزی احاطه شده است. احتمالا به دلیل فشاری که بدنه سخت فلزی به این بخش شیشه‌ای وارد می‌کند، در آن منطقه تنشی وجود داشته باشد که باعث شود با کمترین ضربه‌ای، بخش شیشه‌ای بشکند.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد از نکسوس ۶ پی‌ها با این مشکل مواجه شده‌اند و میزان آسیب دیدگی تا چه حد بوده است. احتمالا پس از مدتی مشخص خواهد شد که آیا این موضوع یک مشکل اساسی در طراحی گوشی ۶ پی است یا فقط با یک موج خبری که بر اثر چند اتفاق استثنایی به وجود آمده روبرو هستیم!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین