تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تازگی های در مورد ماشین های خودران خبرهای زیادی می شنویم و بیشتر آنها هم روی امنیت داشتن یا نداشتن این وسایل نقلیه تاکید دارند. گوگل به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های فعال در این زمینه، چند ماهی می شود که ماشین های خودران خود را روانه خیابان ها کرده تا آنها را همه جانبه مورد آزمایش قرار دهد.
شرکت ساکن مانتین ویو در جدیدترین گزارش ماهانه خود اعلام کرده نمونه آزمایشی خودروهایش در طول ماه اخیر هیچ تصادفی نداشته اند و در خلال آن نکات جالب توجهی را نیز اشاره کرده. البته پیش از توضیح آنها باید یادآور شویم ماشین های خودران گوگل به طور کامل اتوماتیک نیستند و در مواقع ضروری فردی که در جایگاه راننده نشسته می تواند کنترل ماشین را به دست بگیرد.
از سال 2009 میلادی که پروژه ماشین های نیمه خودکار گوگل استارت خورده تاکنون مجموعا بیش از دو میلیون کیلومتر توسط نرم افزار و حدود یک میلیون و 500 کیلومتر توسط انسان پیموده شده. در حال حاضر، هر هفته مسافتی میان 16 تا 25 هزار کیلومتر توسط نرم افزار کامپیوتری بدون دخالت انسان پیموده می شود. انتظار می رود این رقم در ماه های آینده افزایش یابد.
گوگل در ماه گذشته اعلام کرده بود، حسگرهای کار شده در خودرو  برای تشخیص موانع و پیشگیری از تصادف از عناصر مختلفی استفاده می کنند که لباس کودکان بخشی از آنها محسوب می شود. این مورد اهمیت بسیاری دارد زیرا حرکات و واکنش های کودکان غیرقابل پیش بینی است.
آنها همچنین توضیح داده اند در سال 2012 میلادی برخی از کارمندان گوگل که داوطلب تست خودروی خودکار بودند را ثبت نام کردند، اما رفتارشان کمی عجیب بود. بیشتر افراد، ابتدا ماشین را به صورت دستی روشن می کردند و حرکت می دادند تا به منطقه خلوت و تقریبا امن برسند، سپس به خودرو اجازه می دادند به صورت اتوماتیک حرکت کند. بعلاوه، آنها مجبور بودند دایم حواسشان را جمع کنند تا مشکلی پیش نیاید.
به طور کلی، گزارش جمع آوری شده از داوطلبان نتیجه خوبی داشته و بیشتر آنها به خستگی و استرس کمتر هنگام رانندگی اشاره داشته اند. اما از طرفی هم گوگل متوجه شد آنها بیش از حد به این تکنولوژی اعتماد می کنند که البته طبیعی است زیرا می بینند که خودرو بدون هیچ اشکالی در حرکت است. اما این مساله مشکلاتی در بر دارد، به طوری که تحقیقات نشان داده اند انسان ها زمانی بین 5 تا 8 ثانیه طول می کشد تا کنترل دوباره ماشین نیمه خودکار را به دست بگیرند و این زمان در مواقع بحرانی به 17 ثانیه می رسد که برای برای کنترل ماشین در حال حرکت با سرعت بالا بسیار زیاد محسوب می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین