تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دیگر وقتش رسیده تا کاربران توئیتر هر چه ستاره تاکنون جمع کرده بودند را کنار بگذارند و از این پس به دنبال قلب های قرمز رنگ لایک باشند زیرا از امروز هر دو شبکه اجتماعی توئیتر و Vine  کلید لایک را جایگزین دکمه favorite کردند.
به نقل از «آکارشان کومار»، مدیر محصول شبکه اجتماعی، علامت ستاره برای بسیاری از کاربران جدید گیج کننده به نظر می رسید زیرا  امکان دارد کسی خبر یا توئیتی را دوست داشته باشد اما لزوما جزو علاقه مندی هایش نیست. این شرکت که از اواسط تابستان امسال کلید قلبی شکل لایک را مورد آزمایش قرار داده، ادعا می کند کاربران واکنش مثبتی در این رابطه داشته اند. دلیل آن هم شاید این باشد که نماد قلب در هر زبان و فرهنگی مفهوم یکسان دارد و همه مردم دنیا از آن درک مشابهی دارند.
خیلی هم عجیب و دور از انتظار نبود که شرکت ساکن سان فرانسیسکو یکی از ویژگی های قدیمی محصول خود را تغییر دهد تا کاربران احساس راحتی بیشتری داشته باشند و کمتر گیج شوند زیرا گزارش مالی سه ماهه ی آخر شرکت مورد بحث نشان می دهد روند افزایش تعداد کاربران آن بسیار کند بوده و در یک فصل فقط 4 میلیون یوزر جدید فعال به آن پیوسته و از 316 به 320 میلیون کاربر رسیده که بدون شک این رقم برای یک شرکت بزرگ چندان خوشایند نیست.
البته، مدیرعامل این کمپانی یعنی جک دورسی در این راستا اظهار داشته توئیتر و همه سرویس های تحت تملک آن به صورت ماهانه 800 میلیون کاربر فعال دارند. اما باز هم با هدف اصلی آنها فاصله زیادی دارد و همه تلاش خود را خواهند کرد تا افراد بیشتری را به سمت شبکه خود جذب کنند.
قلب های دوست داشتنی لایک از امروز برای iOS، اندروید، ویندوز 10، Twitter.com و TweetDeck موجود هستند. Vine نیز از امروز روی پلتفرم اندروید و وب به کلید لایک مجهز خواهد شد اما کاربران واین در پلتفرم های  iOS  و OS X باید کمی منتظر بمانند تا در آینده نزدیک به جای ستاره زدن، قلب بگذارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین