تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در سال های اخیرا، دنیای شارژ بیسیم میان سه گروه قدرتمند اصلی در این حوزه تقسیم شده بود. اما امروز از میان سه بازیگر اصلی این صنعت دو تای آنها (یعنی ائتلاف انرژی بیسیم و ائتلاف امور انرژی) با یکدیگر ادغام شدند و ائتلاف جدیدی تحت عنوان AirFuel را ایجاد کردند.
گروه نخست که در برگیرنده 195 کشور عضو شامل AT&T و Starbucks است قرار است که برند خود را روی دستگاه های سازگار با استانداردهای تعریف شده اش استفاده نماید.
این دو سازمان تمایل خود برای ادغام شدن را اوایل امسال مطرح کردند و در فوریه سال 2014 نیز موافقیت کرده بودند که به یکدیگر کمک نمایند و تکنولوژی های تولیدی خود را در اختیار هم بگذارند.
با این ادغام، ائتلاف AirFuel مستقیما در مقابل رقیب سوم یعنی کنسرسیوم انرژی بیسیم قرار می گیرد از همین رو روشن است که پیروزی در این نبرد چندان هم ساده نخواهد بود.
این کنسرسیوم از حامیان استاندارد شارژ Qi است که هم اکنون توسط بسیاری از شارژرهای بیسیم، مبلمان Ikea و پایه شارژ نوکیا محصول مایکروسافت مورد استفاده قرار می گیرد.
اغلب شرکت های فعال در حوزه فناوری از جمله مایکروسافت، سامسونگ و کوالکام تا کنون درگیری ها و کشمکش های زیادی بر سر شارژ بیسیم با هم داشته اند و هم زمان هم عضور کنسرسیوم انرژی بیسیم بوده اند و هم در دو  ائتلاف دیگری که حالا با هم ادغام شده اند عضویت داشته اند.
حالا این شرکت ها باید منتظر بمانند و ببینند که کدامیک از این ائتلاف ها می توانند به پیروزی برسند اما این مساله در عین حال نیز نشان میدهد که هنوز تا دستیابی به توافق در مورد نحوه شارژ بیسیم دستگاه های موبایل راه درازی در پیش است. گفتنی است که در حال حاضر روش های ارائه شده از سوی هر دوی این طرف ها سازگاری لازم را با تلفن های همراه ندارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین