تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی اکتیویژن،در جریان معامله ای پرخطر، توافق کرد که همه سهام کینگ دیجیتال (شرکت توسعه دهنده بازی های موبایلی) را با پرداخت مبلغ 5.9 میلیارد دلار یا 18 دلار بابت هر سهم آن خریداری نماید.
سهام کینگ که بیشتر به خاطر بازی پرطرفدارش به نام کندی کراش شناخته می شود سال گذشته به صورت عمومی درآمد و هر سهم آن نیز به ارزش 22.50 دلار به فروش گذاشته شد.
اما با کم شدن میزان درآمدهای این شرکت از محل کندی کراش، مشکلات زیادی برای کینگ به وجود آمد. دانلود و نصب این اپلیکیشن همانطور که احتمالا می دانید رایگان است اما آنها که دوست دارند در این بازی اعتیادآور برنده شوند باید خریدهای درون برنامه ای انجام دهند و این در واقع همان محل کسب درآمد کینگ است.
در سال 2014 میلادی، کینگ محموعا 1.4 میلیارد دلار درآمد داشت اما در جریان سه ماهه اخیر منتهی به ژوئن خود تنها توانست 206 میلیون دلار درآمد داشته باشد. سود خالص سال به سال کینگ هم امسال افتی 28 درصدی را  تجربه کرد.
این شرکت پیشتر تلاش کرده بود که با ارائه نسخه دیگری از بازی محبوب Candy Crush Saga به نام Candy Crush Soda موفقیت خود را تکرار نماید. البته این نسخه نیز محبوبیت زیادی پیدا کرد اما موفقیت آن به قدری نیست که کاهش سود نسخه اولیه اش را جبران کند.
اکتیویژن اما کمتر در دنیای بازی های موبایل شناخته شده است و اغلب عناوین ساخته شده توسط آن به بازار کنسول ها ارائه شده اند و از جمله مشهورترینشان می توان به Call of Duty اشاره کرد که عنوان محبوب ترین بازی کنسولی دنیا را نیز در اختیار دارد.
همین ناشناخته بودن اکتیویژن در دنیای بازی های موبایلی کافیست تا عقد چنین قراردادی را برای آن خطرساز کند. اما چیزهای بیشتری برای نگرانی مدیران این شرکت وجود دارد و قضیه به این نقطه ختم نمی شود. برای نمونه، زمانی که یک باری موبایلی طرفدارانش را از دست می دهد، تغییر دادن اوضاع و بازگرداندن شرایط به گذشته امری دشوار خواهد بود.
در مورد مشابه دیگر، شرکت Zynga نیز در سال 2012 میلادی OMGPOP را در ازای پرداخت مبلغی بیشتر از ارزش واقعی اش خریداری کرد و در حالی که هنوز جوهر آن قرارداد خشک نشده بود، بازیکنان محبوب ترین عنوان ساخته شده توسط این شرکت از آن دلسرذ شدند و در پایان همان سال Zynga به مشکلات مالی عدیده ای دچار گشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین