تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از تقریباً یک سال پیش مایکروسافت به مشترکین آفیس ۳۶۵ این امکان را داد تا به شکل نامحدود فضای ابری OneDrive در اختیار داشته باشند؛ ولی ظاهراً شرکت یاد شده بنا دارد تا در رابطه با این تصمیم خود تجدید نظر کند.
غول نرم افزاری ساکن ردموند مدعی شده ارائه فضای نامحدود سبب گشته بسیاری از کاربران مجموعه ای از فیلم های سینمایی، ساعت های متمادی ویدئوهای شخصی و نسخه هایی حجیم از فایل های پشتیبان کامپیوترشان را روی این فضا بارگذاری نمایند و در کنار دشوار شدن میزبانی از داده های مورد اشاره دردسرهایی نیز در رابطه با مسائل مرتبط به کپی رایت پدید آید.
لذا و بر اساس آنچه در بالا آمده از این پس مشترکین آفیس ۳۶۵ به شکل محدود تنها یک ترابایت فضای وان درایو در اختیار خواهند داشت و ضمناً کاربرانی که به رایگان از خدمات ابری ردموندی ها استفاده می کنند نیز حجم اشتراک شان از ۱۵ گیگابایت به ۵ گیگابایت تنزل می یابد. همچنین دیگر خبری از پلن های ۱۰۰ گیگابایتی و ۲۰۰ گیگابایتی نیز نخواهد بود و پلنی ۵ گیگابایتی با هزینه ی ماهیانه ۱.۹۹ دلار جایگزین شان شده است.
ناگفته نماند مشترکین آفیس ۳۶۵ که بیش از یک ترابایت فایل روی وان درایو ذخیره سازی کرده اند یک سال مهلت خواهند داشت تا ویدئوها، تصاویر و اسناد شان را جا به جا کرده و به سرویس دیگری انتقال دهند و البته اگر کسی صرفاً برای دسترسی به فضای نامحدود خدمات مورد بحث اقدام به تهیه اشتراک کرده می تواند هزینه ی پرداختی خودش را پس بگیرد.
قوانین پیش تر اشاره شده برای کسانی که به صورت رایگان از وان درایو استفاده می کنند نیز صادق است و آنها هم یک سال فرصت دارند تا حجم فایل های خود را به مقدار مجاز برسانند و در این بین افرادی که قبلاً اشتراک های ۱۰۰ و ۲۰۰ گیگابایتی ابتیاع کرده اند تا پیش از ابطال تاریخ اشتراک شان کماکان مقدار فضای خریداری شده را در دسترس خواهند داشت.
نباید از یاد برد که یک ترابایت آنهم در زمینه ی مبحث خدمات کلاود هنوز فضای نسبتاً زیادی محسوب می شود و به یقین افرادی که به شکل معمول اقدام به ذخیره سازی فایل های رایج می کنند به مشکل خاصی بر نخواهند خورد ولی در سمت دیگر ماجرا یک نکته ی مهم نیز وجود دارد که نباید از آن غافل شد.
تا به امروز برتری اصلی وان درایو نسبت به دراپ باکس و یا سرویس مشابه گوگل در همین فضای ذخیره سازی نامحدود خلاصه می شد و البته کاهش مقدار حجمی که به شکل رایگان در اختیار افراد قرار می گرفت هم مسئله ی بسیار حائز اهمیتی به حساب می آید و باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی این تصمیمات جدید بر تعداد کاربران سرویس مورد بحث اثر گذار خواهند بود یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین