تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شاید شنیده باشید شرکت نام آشنای اچ پی قرار است به دو بخش مجزا تقسیم شود. یکی از بخش ها در زمینه تولید کامپیوتر و پرینتر و دیگری در ارائه خدمات تجاری فعال خواهند بود و هر دو نیز همچنان سرنام HP را حفظ کرده و عناوین تجاری HP Incorporated و HP Enterprise را برای خود برگزیده اند.
این جدایی که از همین امروز اجرایی شده، باعث نمی شود تا موارد مرتبط به گذشته را از بین ببرند یا به دست فراموشی بسپارند. به گزارش نیویورک تایمز، هر دو شرکت جدید تصمیم دارند از مکان های پرخاطره اچ پی در پالو آلتو استفاده های جدیدی داشته باشند. آنها هدف از حفظ این مکان ها را یادآوری تاریخ 77 ساله فعالیت برندشان ذکر کرده اند.
هر دو شرکت مستقل HP اختیار و امکان استفاده از گاراژی که نخستین بار در سال 1939 میلادی شرکت هیولت پاکارد در آن پایه‌گذاری شد، را خواهند داشت. این پارکینگ در واقع نخستین دفتر اچ پی بود که توسط دو دانش‌آموخته از دانشگاه استنفورد به نام‌های دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت و با سرمایه ابتدایی ۵۳۸ دلار تاسیس شد و آنها نام های خود را روی کمپانی گذاشتند.
کارمندان هر دو بخش می توانند از نخستین کامپیوترها، پرینترها و دیگر محصولات قدیمی اچ پی در موزه شرکت استفاده و در مورد تاریخچه آنها اطلاعات کسب کنند.
موسسه HP Inc در آزمایشگاه تحقیق و توسعه پیشین HP مستقر خواهد شد و دفتر کار موسسان شرکت که از دهه 1990 میلادی تاکنون بی استفاده باقی مانده بود، در اختیار هر دو کمپانی جدید قرار خواهد داشت.
گاراژ دیوید و ویلیام که از پایه گذاران اصلی مفهوم و فرهنگ دره سیلیکون محسوب می شود و روزگاری به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده کامپیوتر به شمار می رفته است، اکنون جای خود را به رقیب چینی  یعنی لنوو داده و سهام بازارش تا اندازه زیادی کاهش یافته. به طوری که این شرکت آمریکایی در تابستان سال جاری 55 هزار نفر از کارمندانش را تعدیل کرد.
مدیرعامل اچ پی، مگ وایتمن، از سال 2011 ضرورت تقسیم این شرکت به دو کمپانی مجزا را اعلام کرده بود و اعتقاد داشت برای کاهش هزینه ها چنین اقدامی یک الزام محسوب می شود. او در مصاحبه هفته گذشته خود به این نکته اشاره کرد اگر چه اچ پیِ بزرگ به دو موسسه کوچک تر تقسیم شده اما آنها برای بقا در بازار و پیشرفت در تولید چشم اندازهای بلند مدت دارند و مردم نیز هرگز نام HP را فراموش نخواهند کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین