تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بازی های استراتژیک و دفاع از قلعه، جایگاه ویژه ای در دل علاقه مندان به بازی های موبایل پیدا کرده اند و توسعه دهندگان مختلف هر فرصتی را غنیمت می شمارند تا بازی جدیدی با پیروی از این سبک تولید کنند. Tower Dwellers Gold با فضاسازی و آزادی عمل مثال زدنی خود، جز برترین بازی های عرضه شده با پیروی از سبک دفاع از قلعه به حساب می آید و هر کسی را ساعت ها به پای خود مشغول خواهد کرد.
در Tower Dwellers Gold کنترل چند قهرمان و گروه نظامی مختلف را در دست خواهید گرفت و باید به کمک آن ها، به آزادسازی مناطق تحت تصرف بپردازید. قهرمان های زیادی برای انتخاب وجود دارد و برخی دیگر از آن ها از طریق خرید آیتم های درون برنامه ای آزاد می شوند. به لطف آزادی عمل و محیط بزرگ بازی هم می توانید از استراتژی های متعدد برای پیشبرد کارتان بهره ببرید.

اما مبارزه با دشمنان آنقدرها هم که به نظر می رسد، سخت نخواهد بود. به لطف دسترسی به توانایی های چون قدرت های جادویی و ارتقای یگان های مختلف، قادر به بهبود عملکردتان در هر نبرد هستید. Tower Dwellers Gold با گرافیک و داستان طنزآمیز و منحصر به فرد خود، به صورت رایگان برای پلتفرم iOS عرضه شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین