تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید از چیدمان و تعداد پیکسل های تصویری خاص روی صفحه ی موبایل تان باخبر شوید؟ چیزهایی مثل کد رنگی پیکسل ها، مختصات شان و سایز DIP منطقه ای از تصویر که روی آن زوم کرده اید؟ خوشبختانه با اپلیکیشن جدید Pixolar می توان به اطلاعاتی از این دست پی برد.
اپلیکیشن Pixolar به شما اجازه می دهد که روی بخشی از تصویر در نمایشگر زوم کنید و تعداد دقیق پیکسل های تشکیل دهنده ی آن ها را برایتان مشخص می کند. هم چنین می توان به کد رنگی آن نقطه یا پیکسل مشخص نیز دسترسی پیدا کرد. در همین حال با نگه داشتن انگشت روی صفحه می توان اسکرین شات گرفت و با زوم روی آن، برخی از نوشته های ناخوانا و ریز را مطالعه کرد.

Pixolar برای توسعه دهندگانی که دنبال کد HEX بخش های مختلف تصویر می گردند مانند رویایی می ماند که به حقیقت پیوسته است. اگر توسعه دهنده هستید و یا صرفا کنجکاوید که آیکن روی صفحه ی نمایشگرتان از چند پیکسل تشکیل شده است، حتما نگاهی به اپ یاد شده بیندازید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین