تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  به نظر می‌رسد این بار نیز چوب استفاده‌ی ناصحیح عده‌ای قانون‌گریز از شبکه‌‌های اجتماعی محبوب را باید همه‌ی کاربران آن بخورند. وزیر ارتباطات از تمایل دولت به از دسترس خارج کردن تلگرام در صورت عدم مسدودسازی کانال‌های مبتذل و مستهجن آن گفته است. 

محمد واعظی عصر امروز در حاشیه مراسم رونمایی از موتور جستجوی ملی در مورد تصمیم کارگروه فیلترینگ برای بررسی طرح مسدود کردن شبکه اجتماعی تلگرام گفت:

ممکن است دلیل این کار گروه برای بررسی فیلترینگ تلگرام، مسدود نشدن کانال های غیراخلاقی و مستهجن این شبکه باشد. چنانچه این مشکل برطرف نشود خود ما نیز به عنوان دولت راضی نیستیم تلگرام در دسترس کاربران باشد.
وی در مورد حاضر نشدن نمایندگان دولت در جلسه روز چهارشنبه کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ نیز گفت:

از این موضوع خبر ندارم؛ اما ممکن است زمان این جلسه موقعی بوده است که این آقایان نتوانستند حضور پیدا کنند.
گفتنی است در اپلیکیشن‌های پیام رسان برخلاف سرویس‌های مبتنی بر صفحه و به واسطه‌ی کدگذاری دوسویه‌ی اطلاعات، امکان فیلتر کردن بخشی از اپلیکیشن وجود ندارد و به این ترتیب یا باید کل تلگرام فیلتر شود یا صاحبان آن نسبت به مسدود کردن کانال‌های مستهجن اقدام کنند. از طرفی موضوعی که کار را در رابطه با تلگرام سخت‌تر می‌کند این است که در تلگرام برخلاف اکثر سرویس‌های عمومی دنیا مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و غیره، هیچ محدودیتی برای ارائه‌ی محتوا وجود ندارد و این موضوع راه را برای تولید محتوای خلاف قوانین و اخلاق باز می‌گذارد.

تکلیف فیلتر شدن یا نشدن تلگرام هفته‌ی آینده و در جلسه‌ی بعدی کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مشخص خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین