تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت مرکز توسعه زبان برنامه‌نویسی R را خرید

شرکت Revolution تاکنون بر پلتفورم‌های سازمانی تاکید فراوان داشته است تا راهکارهای تحلیلی خود را مبتنی بر زبان برنامه‌نویسی R در اختیار آنها قرار دهد.

مایکروسافت در جریان توسعه فعالیت های خود در حوزه زبان‌های برنامه‌نویسی شرکت Revolution Analytics را به مبلغ نامعلوم خریداری کرد.
به نقل از زد.دی.نت، شرکت Revolution Analytics نرم‌افزار و خدمات مربوط به زبان برنامه‌نویسی R را برای محاسبات آماری و تحلیل سیستم‌ها ارایه می‌دهد.
مایکروسافت در آخرین بیانیه خود توضیح داد در تاریخ ۲۳ ژانویه فرآیند خرید شرکت Revolution را تکمیل کرده است که البته این بیانیه دو روز پس از انتشار گزارش فصل دوم سال مالی ۲۰۱۵ این شرکت منتشر شد.
شرکت Revolution تاکنون بر پلتفورم‌های سازمانی تاکید فراوان داشته است تا راهکارهای تحلیلی خود را مبتنی بر زبان برنامه‌نویسی R در اختیار آنها قرار دهد و امکان تحلیل حجم گسترده داده‌ها را برای سازمان‌ها فراهم آورد.

 محصولات این شرکت در زمینه تحلیل سیستم‌های Hadoop و کلان داده‌ها ارائه می‌شود و این طور که در وبلاگ رسمی مایکروسافت اعلام شده است، ابزارهای Revolution در حالت کلی ارتقاء سیستم‌های سازمانی را باعث می‌شود.

از مشتریانی که سیستم Revolution R را مورد استفاده قرار می‌دهند می‌توان به بانک‌ها، مراکز ارائه خدمات مالی، سازمان‌های بزرگ، شرکت‌های داروسازی، مراکز مشاوره، کارخانه‌ها و شرکت‌های فناوری اشاره کرد.
شرکت Revolution Analytics پروژه‌های متن‌باز برای توسعه زبان برنامه‌نویسی R را هم تعریف کرده است و در این جریان همکاری‌هایی را با شرکت‌های ParallelR و RHadoop انجام می‌دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین