تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 پرچم‌داران سونی باتری‌های خوبی دارند و یکی از ویژگی‌های مهم آن‌ها نیز همین موضوع است. در کنار باتری قدرتمند، یکی از حالات نرم‌افزاری جالب محصولات سونی Stamina Mode است که عمر باتری شما را به راحتی چند برابر می‌کند. در واقع با فعال شدن این حالت، عمر باتری اسمارت فون شما در حالت استندبای حدود 400 درصد افزایش پیدا می‌کند.واقعا سونی از چه جادویی برای این کار بهره برده است؟! خب، عملکرد این فناوری بسیار ساده است. با کاهش و غیر فعال کردن عملکردهای اسمارت فون در پس زمینه، باتری شما نیز به خواب نیم روزی راحتی می‌رود و نتیجه‌اش کاملا واضح است! این رویداد همانند یک لیوان آب خنک برای دونده‌ای محسوب می‌شود که خط پایان را در دور دست می‌بیند!
در حالت Stamina نرم افزارهای شما از حالت Sync همزمان خارج شده و چک کردن اعلانات و پیام‌های ورودی فقط در حالت خاموش بودن نمایشگر انجام خواهد شد. طبیعی است که این عملکرد باعث حفظ باتری شما خواهد شد. در این حالت همچنین شما از اینترنت سیم کارت خود نمی‌توانید استفاده کرده و البته از بیدار شدن گوشی شما برای این موضوع نیز جلوگیری به عمل می‌آید.
در این حالت شما می‌توانید تماس‌های ورودی، SMS و MMSهای خود را دریافت نمایید. زنگ‌های هشدار همچنان کار کرده و تقویم پیش‌فرض گوشی نیز فعال خواهد بود. در این حالت چراغ LED موجود تنها جهت اعلام خالی بودن باتری کار می‌کند.
بر اساس پست ارسال شده در توییتر از سوی ricciolo1@ خانواده جدید سونی یعنی Z5، Z5 Compact و نهایتا Z5 Premium پس از بروز رسانی به اندروید 6.0 از حالت Stamina بسیار بهتری بهره‌مند خواهند شد. او معتقد است پس از این رویداد، باتری این اسمارت فون‌ها رسما یک قهرمان خواهند بود!
ظرفیت باتری Xperia Z5 برابر 2900 میلی‌آمپر بوده و نسخه کوچک‌تر یعنی کامپکت از یک باتری 2700 میلی‌آمپری بهره می‌برد. نسخه ویژه یا Z5 Premium دارای یک باتری 3430 میلی‌آمپری است. سونی معتقد است که خانواده Z5 می‌توانند با یک بار شارژ دو روز کامل در اختیار شما باشند!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین