تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخیرا اسکرین شاتی از سیستم عامل CyanogenMod 13 منتشر شده که از طریق یکی از کارکنان شرکت ارائه کننده آن دریافت گردیده و نشان می دهد که این رام اندروید از تماس های صوتی مبتنی بر وای فای در داخل شبکه اپراتور T-Mobile پشتیبانی می کند.
رومن برگ یکی از کارکنان سیانوژن است و اظهار داشته که این قابلیت به لطف وجود کد AOSP (پروژه اپن سورس اندروید) است که در این نسخه جدید مورد استفاده قرار گرفته.
CyanogenMod 13 براساس اندروید 6.0 (مارشملو) طراحی شده و تاریخ عرضه رام آن هنوز هم مشخص نشده است با این همه انتظار می رود که نسخه های آلفا و بتای جدیدترین بیلد این سیستم عامل ظرف ماه های آتی عرضه گردد.
قابلیت برقراری تماس صوتی وای فای در داخل شبکه T-Mobile به کاربرانی که سیگنال های ضعیف موبایلی را دریافت می کنند امکان می دهد از طریق شبکه وای فای تماس های صوتی را دریافت کرده یا برقرار نمایند.
آنها همچنین قادر خواهند بود که عمل دریافت و ارسال پیام های متنی را نیز از این طریق انجام هند. برخورداری از این قابلیت ممکن است مشترکان سرویس T-Mobile را که دوست دارند تلفن هوشمند اندرویدی خود را شخصی سازی نمایند، ترغیب کند که به سیانوژن روی بیاورند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین