تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مسابقات جام جهانی بازی های ویدئویی فرانسه یا ESWC در حال حاضر به صورت هم زمان با همایش «هفته ی گیم پاریس» در جریان است و کشور ایران، سه نماینده به این مسابقات فرستاده است.
سال گذشته، نوید برهانی توانست به مقام قهرمانی این مسابقات در رشته ی بازی فیفا دست یابد و همین مسئله سبب شد که سهمیه ی ایران از یک نفر به سه نفر برسد و بتواند با دستی پر به استقبال این مسابقات رود. سه نماینده ی ایران، نفرات برتر لیگ بازی های رایانه ای ایران هستند که چندی پیش به اتمام رسید.

به گزارش بنیاد ملی بازی های رایانه ای، تا به امروز که مدتی کوتاه از آغاز مسابقات ESWC می گذرد، دو تن از نمایندگان ایرانی از دور مسابقات حذف شدند و یک نفر از آن ها به مرحله ی یک هشتم نهایی صعود کرده است. عباس ارضی، نماینده ی برگزاری مسابقات ESWC در ایران معتقد است که امسال گیمرهای کشورهای دیگر، به دلیل درخشش گیمرهای ایرانی در دوره های پیشین، با آمادگی بالایی در برابر نمایندگان ایرانی ظاهر شده اند.
با توجه به یکی از نمایندگان ایران در گروه خود پنجم شد و نماینده ی دیگر نیز در مرحله ی یک شانزدهم توسط حریق آلمانی حذف شد، حالا باید امیدوار ماند و دید که آیا سومین گیمر ایرانی قادر به دریافت جام قهرمانی این مسابقات خواهد بود یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین