تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 گزارش مالی اخیر منتشر شده توسط گوگل نشان می دهد رقم خرید های این شرکت در ۹ ماهه نخست ۲۰۱۵ به ۲۵۰ میلیون دلار رسیده است که کمترین میزان در ۶ سال گذشته به شمار می رود.
این در حالی است که شرکت ساکن مانتین ویو ۷۲.۸ میلیارد دلار پول نقد در حساب های خود دارد و در سالهای اخیر به شکل هفتگی شرکت های دیگر را به تملک خود در می آورد.
برای مقایسه می توانید گزارش ۹ ماهه اول سال ۲۰۱۴ را در نظر بگیرید که گوگل در آن ۲.۵ میلیارد دلار صرف خرید Nest، مبلغ ۵۱۷ میلیون دلار برای Dropcam، رقم ۴۷۸ میلیون برای Skybox Imaging و ۱.۱ میلیارد دلار دیگر نیز برای تملک شرکت های دیگر پرداخت شده بود که نامشان ذکر نشده.
    ۹ ماهه اول ۲۰۱۳: ۹۶۹ میلیون دلار برای Waze و ۳۶۹ میلیون دلار برای دیگر شرکت ها
    ۹ ماهه اول ۲۰۱۲: ۱۲.۴ میلیارد دلار برای Motorola Mobility و ۱.۱ میلیارد دلار برای دیگر شرکت ها
    ۹ ماهه نخست ۲۰۱۱: ۶۷۶ میلیون دلار برای ITA Software، مبلغ ۱۵۱ میلیون دلار برای Zagat، مبلغ ۱۱۴ میلیون دلار برای DailyDeals GmbH و ۵۰۲ میلیون دلار برای دیگر شرکت ها
    ۹ ماهه نخست ۲۰۱۰: ۶۸۱ میلیون دلار برای AdMob، مبلغ ۱۷۹ میلیون دلار برای Slide، مبلغ ۱۲۳ میلیون دلار برای On2 Technologies و ۶۲۶ میلیون دلار برای دیگر شرکت ها
در گزارش مالی سال جاری اما حتی هیچ نام بزرگ یا مهمی وجود ندارد که نیاز باشد به شکل جداگانه مورد اشاره قرار گیرد و تنها به ذکر رقم کلی بسنده شده است. ضمناً باید توجه داشته باشید که موارد یاد شده تنها در زمینه خرید هستند و سرمایه گذاری های گوگل در شرکت ها و استارتاپ های دیگر را شامل نمی گردند.
یکی از دلایل کاهش خرید های گوگل را می توان تغییرات اخیر به حساب آورد، ساختار جدیدی که در آن کمپانی یاد شده زیر مجموعه گروه آلفابت به شمار آمده و هرکدام از بخش های آن نیز (مثل خدمات اینترنت فیبری یا Nest) به عنوان یک شرکت مستقل به حساب می آیند.
تغییر دیگر را نیز می توان مدیر ارشد مالی جدید به نام Ruth Porat در نظر گرفت که قصد دارد نظم بیشتری به خرید های گوگل بخشیده و با فروش مجدد موارد اضافی، هزینه آنها را به سهام داران بازگرداند.
شاهد هم گوگل تنها به یک تنفس کوتاه برای هضم موارد پیشتر خریداری شده احتیاج دارد و پس از آن شاهد از سر گرفتن روند پیشین خواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین