تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در آخرین بروزرسانی اپلیکیشن گوگل فوتوز، قابلیتی اضافه شده که می تواند از نمایش افراد در بخش People اپلیکیشن جلوگیری کند. با انتخاب یک فرد برای مخفی شدن، دیگر رویدادهایی که با وی گذرانده اید در کارت “Rediscover this day” در قسمت Assistant نمایان نخواهد گشت.
مضاف بر این، بروزرسانی جدید قابلیت دسته بندی چهره ها را برای کاربران آمریکای لاتین، کانادا، کشورهای حوزه کارائیب، استرالیا، نیوزیلند، بخش هایی از آسیا، آفریقا و خاورمیانه هم به ارمغان آورده. گوگل فوتوز با این قابلیت، چهره های یکسان در تصاویر مختلف را در یک گروه دسته بندی می کند تا بتوانید به سرعت تصاویر مرتبط به یک فرد خاص را در اپلیکیشن پیدا کنید.
در گوگول فوتوز نسخه 1.8، حالا می توانید روی نتایج جستجو با استفاده از دو انگشت زوم کنید. ضمنا بنابر ادعای گوگل، بسیاری از باگ های اپلیکیشن فوتوز در این بروزرسانی رفع و سرعت کار با آن افزایش یافته. در حال حاضر تنها نسخه اندروید گوگل فوتوز به روز شده که می توانید آن را از گوگل پلی دانلود کنید. نسخه های دسکتاپ و iOS این اپ نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین