تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در همین گذشته خیلی نزدیک بود که باز کردن یک وسیله الکترونیکی کاری بسیار فنی و مختص تعمیرکاران دوره دیده و حرفه ای به حساب می آمد. کمتر کسی جرات میکرد یک وسیله حتی خراب و مشکل دار الکترونیکی را باز کند و به کنجکاوی در قطعات داخلی آن بپردازد. البته همان موقع هم بودند افرادی که از داد و فریادهای دیگران نمی ترسیدند و به محض اینکه موقعیتی به دست می آوردند با یک پیچ گوشتی به جان رادیو و تلویزیون می افتادند! اما در سال های اخیر این قضیه به موضوعی ساده تبدیل شده و با کمک راهنمایی های وب سایت هایی مانند iFixit دیگر هر کسی می تواند با داشتن امکانات لازم، حتی پیچیده ترین دستگاه ها را هم کالبدشکافی کند. حالا با توجه به اینکه کالبد شکافی ابزارهای الکترونیکی یکی از مطالب مورد علاقه طیف گسترده ای از کاربران است و اینکه این روزها نام سرفیس های مایکروسافت را بیش از هر وقت دیگری می شنویم، از شما دعوت می کنیم تا در ادامه، با کالبد شکافی جدیدترین تبلت مایکروسافت یعنی Surface Pro 4 با ما همراه باشید.
این کار توسط متخصصان وب سایت iFixit انجام شده. به همین دلیل توصیه می کنیم به جز در شرایطی که همه جوانب را در نظر گرفته اید و تمام ابزارهای لازم را در اختیار دارید و مهم تر از همه، ریسک خراب کردن یک تبلت گران قیمت را هر در نظر گرفته اید هرگز چنین کاری را در خانه انجام ندهید. البته Surface Pro 4 هنوز در بازار موجود نیست اما ممکن است دوستانی باشند که با دیدن این تصاویر برای باز کردن دل و روده یک سرفیس پرو 3 از همه جا بی خبر وسوسه شوند! به عنوان آخرین نکته قبل از شروع هم بد نیست اشاره کنیم iFixit به سرفیس پرو 4 نمره تعمیرپذیری 2 داده است که نشان می دهد تعمیرکاران محترم کار سختی را در برابر این دستگاه در پیش دارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین