تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کامپیوترهای مک بوک شاید از پی سی های ویندوزی معمول گران تر باشند اما آنطور که اپل ادعا کرده استفاده از این دستگاه ها در دراز مدت به نفع کاربران خواهد بود و باعث صرفه جویی در هزینه هایشان می شود.
لوکا مائستری مدیر ارشد مالی این شرکت، در جریان گردهمایی سه ماهه آن برای اعلام درآمدهایش اعلام داشت که به ازای هر عدد مک بوکی که کارکنان IBM به جای پی سی های سنتی استفاده می کنند، 270 دلار در هزینه هایشان صرفه جویی می شود که این مساله نیز به خاطر کاهش قابل توجه نیاز این دستگاه ها به پشتیبانی واحد فنی و ارزش فرسوده بهتر آنهاست.
وی همچنین اظهار داشت که آی بی ام حالا بیش از 30 هزار دستگاه مک بوک را در داخل دفاتر خود مورد استفاده قرار می دهد و در نظر دارد که به صورت هفتگی 1900 دستگاه دیگر را به این تعداد بیافزاید.
گفتنی است که IBM به موجب توافقی که سال قبل با اپل به امضا رساند قصد دارد تا پایان امسال 50 هزار دستگاه مک بوک را از این شرکت خریداری کند.
البته این نخستین باری نیست که از زبان اپل و IBM در باب مقرون به صرفگی بالای مک بوک در قیاس با پی سی می شنویم. درست یک هفته پیش بود که فلچر پرِوین نایب رئیس این شرکت در جریان کنفرانس ملی کاربری JAMF اظهار داشت که تنها 5 درصد از کاربران مک بوک در این شرکت از هلپ دسک شرکت برای رفع ایرادات تکنیکی خود درخواست کمک کرده اند و این درحالی است که رقم یاد شده برای کاربران پی سی برابر با 40 درصد عنوان شده است.
پروین در ادامه اظهار داشته: هر دستگاه مکی که خریداری می کنیم، باعث صرفه جویی مان در هزینه ها می شود و شاید به همین خاطر باشد که اپل اعلام داشته فروش این دستگاه در سه ماهه اخیر رشدی همواره صعودی و مثبت داشته است.
در گزارش مالی اخیر این شرکت اعلام شده که اپل 5.7 میلیون دستگاه مک را در سه ماهه چهارم سال مالی 2015 به فروش رسانده که رشد سال به سالی معادل با 3 درصد را نشان میدهد و درآمدی حدودا 6.8 میلیارد دلاری را برای این شرکت به ارمغان آورده است.
نکته دیگر اینکه در درآمدهای کلی اپل، فروش مک دومین جایگاه اصلی را بعد از آیفون به خود اختصاص داده است. البته این افزایش فروش می تواند ناشی از نفوذ این شرکت به بازار سازمانی باشد. تیم کوک مدیر عامل اپل اعلام داشته که فروش این شرکت در بخش سازمانی حالا برابر با 25 میلیون دلار است که نسبت به سال قبل 4 درصد افزایش یافته و آن را یکی از «مسیرهای اصلی پیشرفت» خود در آینده خوانده است.
کوک همچنین اظهار نموده که به هیچ وجه کسب و کارش در حوزه سازمانی را دست کم نمی گیرد و در این حوزه به هر طرف که نگاه می کند با فرصت های تازه ای روبرو می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین