تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

جمعیت کاربران توئیتر مدتهاست که رشد محسوسی نداشته است و همین مساله این شرکت را بر آن داشته تا روی راهکاری که از یک سال قبل به فکرش افتاده کار کند: یعنی پول درآوردن از میلیون ها کاربری که محتوی توئیتر را دریافت می کنند اما هیچ اکانتی در این شبکه اجتماعی ندارند.
گفتنی است که توئیتر هم اکنون 320 میلیون کاربر ماهانه فعال دارد اما آنطور که ماه گذشته اعلام نمود محتوی آن را جمعیتی یک میلیارد نفری دریافت می کنند و این تفاوت تنها از یک لحاظ می تواند مهم باشد: درآمد. هرچه مخاطبان این سایت بیشتر باشند، درآمد آن نیز از محل تبلیغات بیشتر می شود.
در واقع مدت 18 ماه است که توئیتر تصمیم گرفته از کاربران غیر عضو وبسایت خود که از محتوایش استفاده می کنند درآمدزایی داشته باشد و حالا قرار شده این ایده به مرحله عملیاتی برسد.
این شرکت در جریان فراخوان عمومی اعلام درآمدهایش در روز گذشته اعلام نمود که در نطر دارد از همین فصل و تحت عنوان یک برنامه پایلوت درآمدزایی اش از این بخش را آغاز نماید.
آدام باین مدیر ارشد عملیاتی توئیتر در جریان این نشست اظهار داشت: ما در حال پول درآوردن از کاربران غیر عضومان هستیم و در ضمن صحبت هایش به فروش توئیتر از طریق اپلیکیشن های شخص ثالث تا سرویس هایی نظیر MoPub اشاره کرد.
اما اگر بخواهیم حرف های آقای بین را به شکل شفاف تری بیان کنیم، این یعنی توئیتر در نظر دارد از آغاز سه ماهه جدید تبلیغاتش را به آنهایی که از Twitter.com و تایم لاین مربوط به کاربران دیدن می کنند (حتی اگر اکانتی در این سایت نداشته باشند) هم نمایش دهد.
به بیان دیگر اگر از هوم پیج سایت مذکور دیدن نمایید یا اینکه روی توئیتی که در نتایج سرچ گوگل شما نمایش داده شده کلیک کنید و به سمت تایم لاین یکی از کاربران هدایت شوید می توانید توئیت ها را همراه با تبلیغات ببینید.
توئیتر همچنین توئیت های تبلیغی خود را روی وبسایت متعلق به برخی از شرکایش نظیر فلیپبرد نیز نمایش داده است اما این برنامه آزمایشی که برای مدت 8 ماه جریان داشت اثر محسوسی را در درآمدهای این شرکت ایجاد نکرد و همین امر مقامات این شبکه اجتماعی را بر آن داشت تا خود آستین ها را بالا بزنند و به رقبایشان متکی نباشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین