تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس گفته های آقای تیم کوک، مدیر عامل اپل که ساعاتی پیش در کنفرانس ارائه آمارهای مالی این شرکت به صحبت پرداخت، ۳۰ درصد از کاربرانی که در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ [از ابتدای جولای تا انتهای سپتامبر] آیفون خریده اند، از پلتفرم اندروید به این iOS آمده اند.
مدیر عامل اپل در هنگام ارائه این آمار، عنوان نمود که این بزرگ ترین رکورد اپل در چنین زمینه ای است و تا کنون سابقه نداشته که در یک دوره سه ماهه، ۳۰ درصد از کاربران جدید، از پلتفرم اندروید به iOS مهاجرت کرده باشند: «این یک رقم بسیار بزرگ است و ما واقعا به آن مفتخریم.»
این اولین باری نیست که اپل و خود آقای کوک شخصا بر هجرت کاربران از اندروید به iOS تاکید می کنند. در ابتدای سال جاری و زمانی که آیفون های ۶ و ۶ پلاس چند ماهی در بازار حضور داشتند، وی عنوان کرده بود که تعداد افرادی که قبلا کاربر اندروید بوده اند و اکنون تصمیم به خرید آیفون گرفته اند، بسیار بیشتر از قبل شده است.
در سال های گذشته، اپل تلاش می کرد تا با آیفون، کاربران اندروید را هدف قرار دهد اما در نهایت و پس از ارائه نمونه های بزرگ تر شده این تلفن همراه در سپتامبر سال ۲۰۱۴ بود که توانست تا حدی به هدف خود دست پیدا کند. در تابستان سال جاری هم این شرکت برنامه ای ترتیب داد که در آن، کاربران پلتفرم ارائه شده از سوی گوگل قادر بودند با تحویل دادن موبایل های خود به این شرکت، برای خرید آیفون تخفیف هایی را دریافت کنند. آخرین اقدام اپل در این بخش نیز، ارائه اپلیکیشن «Move to iOS» برای اندروید بود که در پلی استور گوگل قرار گرفت و با رفتار بسیار تند کاربران اندروید مواجه شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین