تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فیس بوک با اعلام اینکه صدها میلیون نفر از کاربران این شبکه اجتماعی، خارج از آمریکا قرار دارند، از آغاز طرحی جدید به منظور درک بهتر کاربران کشورهای در حال توسعه و تجربه کردن استفاده از شبکه های اجتماعی با سرعت پایین اینترنت خبر داده است.
این طرح با نام "سه شنبه های 2G" به کارکنان این شرکت امکان می دهد که برای یک ساعت از اینترنت کند استفاده کنند. شرکت در این طرح اختیاری است و در کل روز سه شنبه ادامه پیدا نمی کند، ولی باعث می شود کارمندانی که تجربه سفر به کشورهای در حال توسعه را نداشته اند درک بهتری از وضعیت کاربران در چنین کشورهایی پیدا کنند.
با توجه به اینکه بیش از یک میلیارد نفر از کاربران فیس بوک خارج از آمریکا و اروپا زندگی می کنند، اجرای چنین طرحی ضروری به نظر می رسید، چرا که استفاده از فیس بوک از طریق اینترنت 2G تجربه ای کاملأ متفاوت است، و این مسأله وقتی قابل درک است که هیچ گزینه ای جز اینترنت 2G در اختیار نداشته باشید.
سخنگوی فیس بوک در این باره گفت: "هر روز تعداد بیشتری از شهروندان کشورهای در حال توسعه به اینترنت متصل می شوند، عمدتأ از طریق گوشی هوشمند و با استفاده از اینترنت 2G. باز شدن یک صفحه وب با چنین سرعتی گاهی تا دو دقیقه زمان می برد. برای ما ضروری است که تجربه کاربران مان در سراسر دنیا را درک کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم."
تام الیسن مدیر مهندسی فیس بوک پس از استفاده از اینترنت 2G گفت "طاقتم تمام شد، انگار بخش هایی از فیس بوک اصلا کار نمی کردند."
این دقیقأ همان چیزی است که فیس بوک می خواهد مدیرانش متوجه شوند.
فیس بوک تا کنون اقداماتی را برای رفاه حال کاربران خود در کشورهای در حال توسعه انجام داده که از میان آنها می توان به ارائه اینترنت رایگان تحت پروژه Internet.org و ارائه نسخه کوچک و کم حجم اپلیکیشن فیس بوک برای کاربران اندروید اشاره کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین