تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 بسیاری از اپلیکیشن های موجود در گوگل پلی در رنج قیمتی تقریبا مشابهی قیمت گذاری شده اند: رایگان، رایگان با پرداخت درون برنامه ای و از بازه ۹۹ سنت تا ۵ دلار. البته در این بین استثناهایی همچون بازی های اسکوئر انیکس هم وجود دارند که هزینه ای بالغ بر ۱۵ دلار از گیمرها دریافت می کنند و برخی از اپلیکیشن های طراحی حرفه ای قیمتی بالاتر از این دارند.
گوگل به تازگی اعلام کرده که از حالا اپلیکیشن های اندرویدی در پلی استور آمریکا می توانند قیمتی برابر با ۴۰۰ دلار داشته باشند، چه برای خرید و چه به صورت پرداخت درون برنامه ای. گفتنی است که تا پیش از این، سقف قیمت اپلیکیشن های گوگل پلی در ایالات متحده به ۲۰۰ دلار محدود بود.
در حال حاضر اپلیکیشن های کمی وجود دارند که بتوانند از مزایای این افزایش محدودیت قیمت گذاری استفاده کنند، اما مطمئنا توسعه دهندگان اپلیکیشن هایی که حرفه ای ها را هدف گرفته اند از این تصمیم گوگل استقبال خواهند کرد. البته از جهت دیگر، احتمال سوء استفاده بعضی از توسعه دهندگان از این افزایش محدودیت قیمت نیز وجود دارد. 

 در فهرست بالا، افزایش محدودیت قیمت گذاری اپلیکیشن های گوگل پلی را در کشورهای مختلف جهان مشاهده می کنید. به عنوان مثال در کانادا، این محدودیت از ۲۰۱ دلار به ۵۰۰ دلار افزایش یافته و در کشورهای اروپایی شاهد افزایش قیمت از ۱۹۹ یورو به ۳۵۰ یورو هستیم .


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین