تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 تازگی ها شایعاتی در وب منتشر شده و حکایت از این دارند که گویا اپل می خواهد از فناوری OLED نمایشگرهای سامسونگ برای نسل بعدی تلفن های هوشمند و تبلت های خود بهره بگیرد. این دو شرکت که بیشتر از رقیب، دشمن هم بوده اند و دایم در حال شکایت کردن و کشیدن پای هم به دادگاه هستند، گویا اکنون ترجیح داده اند بیش از گذشته با یکدیگر به همکاری بپردازند.
صفحه نمایش همه مدل های آیپد و آیفون شرکت آمریکایی یاد شده همیشه و از همان ابتدا ال سی دی بوده اند و هرگز تغییری در آنها ایجاد نشده. اما اپل واچ این اقبال را داشت تا از تکنولوژی OLED بهره مند شود و تولیدکننده آن نیز شرکت ال جی بود. با این وجود و با توجه به زمزمه هایی که از کره جنوبی شنیده می شوند، شرکت مستقر در کوپرتینو جدیدا به استفاده از نمایشگرهای OLED سامسونگ علاقه و توجه نشان می دهد و احتمالا صفحه نمایش نسل بعدی ساعت های اپل بر اساس فناوری سامسونگی ها ساخته خواهد شد و پیرو همین ادعا، بعید نیست در آینده پای این تکنولوژی به آیپد و آیفون هم باز شود.
جا دارد در اینجا اشاره کنیم سامسونگ و اپل قبلا هم سابقه همکاری با هم را داشته اند و محصولات و فناوری های شرکت کره ای یاد شده، در حجم زیادی از دستگاه های مشهور اپل استفاده شده اند. در حالت عادی و در دنیای تجارت، شاید درست این باشد که اپل به همکاری با رقیب خشمگین خود تمایل چندانی نشان ندهد. اما، این نوع همکاری یک برد دو طرفه محسوب می شود و هر دو شرکت مورد بحث از آن سود خواهند برد.
بدون شک سامسونگ با ساخت قطعات سخت افزاری برای اپل، سود خوبی برای خود رقم می زند. با استناد به شنیده ها، این دوستی پشت پرده از سال آینده میلادی شروع خواهد شد.
در دنیای تکنولوژی بیشتر محصولات به استفاده از OLED روی آورده اند و این در حالی که آیپدها و آیفون های اپل هنوز از ال سی دی استفاده می کنند. همین نگرانی به منظور عقب نماندن از قافله فناوری های مدرن، اهالی کوپرتینو را تحریک کرده تا در سیاست های خود تغییراتی ایجاد کنند و کمی همرنگ جماعت شوند. برای آگاهی از صحت این شنیده ها باید چند ماه صبر کنیم و ببینیم آیا این برند لوکس آمریکایی جزئیات بیشتری در مورد تصمیمات خود اعلام خواهد کرد یا خیر. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین