تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تلفن هوشمند موتورولا دروید توربوی ۲ معرفی شد و آنطور که شرکت سازنده اش ادعا کرده نخستین محصولی است که همراه با نمایشگر نشکن وارد بازار می شود.
موتورولا تکنولوژی مورد استفاده اش برای این محصول را ShatterShield خوانده: در این فناوری نمایشگر در داخل چند لایه محافظتی پیچیده می شود تا از آن در برابر فریم فلزی محکمی که زیرش قرار گرفته و همچنین سطح رویی سختی که با زمین برخورد می کند محافظت نماید.
بسیاری تصور می کنند که موتورولا احتمالا برای بهره گیری از این فناوری، مجبور شده از پنل LCD برای آن استفاده نماید در حالی که اینطور نیست و دستگاه از یک نمایشگر AMOLED بهره می برد.
تلفن هوشمند توربو ۲ دارای یک نمایشگر ۵٫۴ اینچی منعطف است و این یعنی به جای شیشه از پلاستیک ساخته شده و به همین دلیل پس از برخورد آن با زمین هیچ اتفاقی برایش نمی افتد.
این نخستین باری است که شرکتی غیر از سامسونگ و الجی که نمایشگرهای منعطف AMOLED را تولید می کند، محصولی را همراه با این مشخصه عرضه می کند اما نوآوری موتورولا به این نقطه ختم نمی شود چراکه شرکت یاد شده از دو لایه تاچ در ساخت نمایشگر این محصول بهره گرفته و چنانچه یکی از آنها در اثر ضربه از کار بیافتد دیگری همچنان کار می کند.
اما حفاظت واقعی نمایشگر این موبایل در برابر سقوط و ضربه توسط دو لایه مجزای دیگر تامین می شود: نخست لنز داخلی شفافی که از زیرلایه پلاستیک ساخته شده و در زمان برخورد با زمین هیچ ترک یا شکستگی خاصی در آن ایجاد نمی شود و در پایان لایه لنز خارجی که حفاظت کافی را در برابر هر گونه سایش و خط و خش برای آن فراهم می کند.
روی هم رفته باید بگوییم که موتورولا آنچنان در برابر استحکام نمایشگر دستگاه تولیدی اش اطمینان دارد که اعلام نموده این قطعه تا چهار سال گارانتی خواهد داشت؛ بله درست متوجه شدید، چنانخه در بازه زمانی چهار ساله بعد از خرید این دستگاه، نمایشگر آن دچار آسیب یا شکستگی شد شرکت سازنده آن را برای شما تعویض خواهد کرد. البته لازم است یادآور شویم که این سرویس لایه محافظتی بیرونی این دستگاه را شامل نمی شود، هرچند که این قسمت توسط خود کاربر نیز قابل تعویض است.
بنابراین اگر بخواهیم به صورت خلاصه بگوییم این نمایشگر ۵ لایه مجزا از هم دارد: نخست یک لایه آلومینیومی که نقش مبنا و پایه اصلی را برای سیستم یکپارچه سازی شده نمایشگر دارد. دوم لایه AMOLED که انعطاف بالایی دارد و به جای آنکه پس از وارد آمدن ضربه دچار شکستگی شود، خم می گردد. سپس لایه تاچ که موتورولا تحت عنوان تاچ اسکرین دولایه از آن یاد کرده و در نهایت پوشش های داخلی و خارجی که از نمایشگر در برابر خط و خش و آسیب محافظت می کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین