تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 پلیس فتا به تازگی در گزارشی به کاربران تلگرام هشدار داده بود که مراقب شیوه های جدید هک از طریق تلگرام باشند. در این گزارش اعلام شده است که هکرها با دسترسی به اطلاعات شخصی قربانی و تهدید به انتشار آنها، انواع سوء استفاده‌ها از جمله اخاذی و پیشنهادهای نامشروع را مطرح می‌کنند. انتشار برخی اخبار احتمال نهایی شدن موضوع فیلترینگ این اپلیکیشن پرطرفدار را بیش از پیش تقویت کرده است.گفته می‌شود فردا کارگروه فیلترینگ قصد دارد موضوع فیلتر کردن تلگرام را بررسی کند.
 کارشناس حوزه مخابرات، عباس پورخصالیان در مورد فیلترینگ تلگرام می گوید: فیلترینگ به معنای صافی گذاشتن روی اطلاعات اینترنت است و اگر منظور از فیلتر این باشد، هیچ کس نمی‌تواند تلگرام را فیلتر کند. وی ادامه داد: البته بستن یا مسدود کردن کلی تلگرام ممکن است و به راحتی هم امکان‌پذیر است. پس راه‌های پیش رو این است که یا کل تلگرام را ببندند و یا مساله را با شرکت در میان بگذارند تا از طرف شرکت تلگرام محتواهای خاصی مسدود شود.
این کارشناس ادامه داد: کلمه فیلتر به این معنی است که به شما اجازه دسترسی به بخشی از اطلاعات را بدهند و بخش دیگری را مسدود کنند، ولی در مورد بستن یک برنامه به تمامی باید کلمه مسدود کردن را به کار برد. وی ادامه داد: مذاکرات بین طرفین پیش از این هم شکل گرفته بود، ولی به دلیل اینکه این مذاکرات از طریق ایمیل انجام می‌شد و از زبانی به زبان دیگر ترجمه می‌شد، باعث شد هر کدام از طرفین ماجرا را به نفع خود تعبیر کند.وی دلیل سوء تفاهم‌های پیش آمده را همین مساله عنوان کرد و گفت: تنها راه برای حل مشکل تلگرام یا همان فیلتر کردن بخش‌های مستهجن، همکاری شرکت تلگرام با دستگاه‌های مربوطه است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین