تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  شرکت خودروسازی کیا به تازگی ۳۷۷ هزار دستگاه از کراس اوورهای سورنتو، مدل ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ را در آمریکا و در پی وجود نقص فنی در دسته‌دنده‌ی این خودرو فراخوانده است.

در صورت اعمال نیروی بیش از حد به دسته‌دنده توسط راننده، نقص فنی موجود در دسته‌دنده‌ی سورنتو باعث بروز ایراد و یا از کار افتادن مکانیزم قفل سیستم انتقال قدرت این خودرو می‌شود. بنابراین اگر راننده پدال ترمز را نگرفته باشد، احتمال خروج خودرو از وضعیت توقف وجود دارد.

دردسرهای کیا زمانی آغاز شد که آن‌ها در ماه آگوست نامه‌ای را از جانب وکیل یک خانواده دریافت کردند. طبق متن نامه، فرزند خانواده‌ی یاد شده، قادر به خارج کردن دسته‌دنده‌ی خودرو از حالت "پارک" شده است. وکیل این خانواده مدعی است که سوئیچ خودرو در حالت فعال نبوده و ترمز نیز گرفته نشده بوده است. پس از آنکه فرزند آن‌ها از داخل خودروی در حال حرکت خارج شده، پای او بین این خودرو و یک خودروی پارک شده‌، گیر کرده است.

هنگامی که کیا در ۲۸ سپتامبر اقدام به فراخوان این خودروها کرد، مجموعا ۳ مورد صدمه بر اثر نقص فنی دسته‌دنده گزارش شده بود. این شرکت خودروسازی تمام کراس‌اوورهای سورنتوی تولیدی بین تاریخ ۱۹ اکتبر۲۰۰۹ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۳ را فراخوانده است و جایگزینی مکانیزم قفل انتقال قدرت به رایگان انجام خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین