تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  Metro Map اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که به کمک آن به نقشه‌ی دقیق و به روز متروی تهران، و همچنین دیگر شهر‌های مهم دنیا دسترسی خواهید داشت.

مترو از جهات بسیاری نسبت به دیگر وسیله‌های نقلیه محبوب‌تر و به صرفه‌تر است به طوری که بدون درگیر شدن در گرما و ترافیک خیابان‌ها، می‌توان تنها با مبلغ بسیار اندکی شما را حتی به آن سر شهر ببرد. متروی تهران تا چندی پیش دارای سه خط جداگانه بود که نقاط مختلف استان تهران را به یکدیگر متصل می‌کرد و از آنجایی که چندی پیش خط چهارم نیز به آن اضافه شد، ممکن است برخی افراد در بخاطر سپردن مسیرها، ایستگاه‌ها و ... با مشکلات متعددی مواجه شوند. از همین رو داشتن یک نقشه‌ی دقیق، به روز و کامل در گوشی موبایل می‌تواند بهترین راه حل برای مدیریت مسیر مترو، و دور ماندن از اشتباهات سهوی در انتخاب مسیر‌ها باشد. Metro Map یکی از همین اپلیکیشن‌های کاربردی است که نقشه‌ای دقیق از خط‌های مختلف مترو، با تفکیک رنگ و نام هر ایستگاه را در اختیار دارندگان گوشی‌های ویندوزفون قرار می‌دهد.

نکته‌ی جالبی که در Metro Map وجود دارد و مهم‌ترین عامل تمایز آن نسبت به دیگر همتایان آن است، پشتیبانی از نقشه‌ی متروی شهرهای مهم دنیا است به طوری که علاوه بر دسترسی به نقشه‌ی متروی تهران، می‌توانید به خطوط دقیق و به روز شهرهایی همچون شیکاگو، برلین، هنگ‌کنگ، بارسلونا و ... نیز دسترسی داشته باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین