تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 شنیده‌ها حکایت از این دارد که دو کمپانی سامسونگ و شیائومی درصدد آماده کردن فناوری خود با کارکردی مشابه 3D Touch مورد استفاده در آیفون‌ ۶ اس و آیفون ۶ اس اپل هستند. 

براساس شایعات مطرح شده، سامسونگ در گلکسی اس ۷ از فناوری مشابه 3D Touch که اپل در آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس مورد استفاده قرار داده، بهره خواهند برد. اخبار به گوش رسیده از چین نیز حکایت از این دارد که شیائومی هم درصدد بکارگیری فناوری مشابهی درگوشی‌های هوشمندی است که در آینده روانه‌ی بازار خواهد کرد.

براساس اطلاعات فاش شده توسط Leaksfly شیائومی و سامسونگ هر یک بصورت جداگانه پتنتی را در رابطه با این فنامری به ثبت رسانده‌اند. البته ثبت کردن فناوری‌ها و اختراعاتی که توسط کمپانی‌ها انجام می‌شود، به طور حتم به معنای به کار بردن آن در محصولات‌شان نیست.

در صورتی که شیائومی در نظر داشته باشد چنین فناوری را در گوشی هوشمند خود روانه‌ی بازار کند، احتمالا باید در انتظار همراه شدن Mi 5 این کمپانی با این فناوری باشیم. با توجه به اینکه بسیاری از شایعات خبر از بکارگیری اسنپدراگون ۸۲۰ در نسل جدید پرچمدار شیائومی دارند، از این رو باید در انتظار معرفی این گوشی هوشمند در اوایل سال آینده‌ی میلادی باشیم. البته شماری از شایعات حکایت از این دارند که این گوشی هوشمند ماه آینده‌ی میلادی معرفی خواهد شد.

پیش از هر کمپانی دیگری در دنیای اندروید، هواوی فناوری مشابهی را در میت اس خود روانه‌ی بازار کرده است که البته کاربرد چندان زیادی برای آن تعریف نشده است. باید دید که در میان گوشی‌های هوشمند اندرویدی کدامیک از تولیدکنندگان می‌توانند این فناوری را به بلوغ رسانده و در محصول خود روانه‌ی بازار کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین