تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  خودروهای الکتریکی به حوزه جذابی برای بسیاری از شرکت‌های حوزه فناوری تبدیل شده‌اند. پس از شنیدن خبرهایی در مورد برنامه‌های اپل برای ورود به بازار خودرو حالا به نظر می رسد ایسر هم برنامه‌هایی برای صنعت خودرو دارد.

به نظر می‌رسد حالا می توانیم ایسر را هم به جمع شرکت‌های علاقمند به بازار خودروهای الکتریکی اضافه کنیم. این شرکت به تازگی از برنامه‌های خود برای توسعه باتری هاو سیستم‌های انرژی خودروهای الکتریکی سخن گفته و حتی یک نمونه را نیز رونمایی کرده است.

خودرویی که شرکت ایسر در جریان نمایشگاه eCarTex Munich در آلمان به نمایش گذاشت قرار نیست به این زودی‌ها وارد رقابت با خودروهای شرکت تسلا یا سایر تولید کنندگان خودرو دنیا شود. در واقع این خودرو طراحی شده تا سایر تحقیقات این شرکت در زمینه فناوری محاسبات ابری که مختص خودروهای متصل به اینترنت انجام گرفته است، به نمایش گذاشته شوند.

تحلیل‌گران معتقدند که تجارت تمرکز یافته بر خودروی ایسر در واقع قسمتی از «فضای ابری خود را بسازید (BYOC)» ایسر است. گروه سازنده این خودرو متشکل از ۱۰ مهندس از شرکت تایوانی China Motor و برخی از کارمندان ایسر است و به نظر می‌رسد ایسر در تلاش است تا قسمت عمده‌ای از این پروژه را با کمک تولید کننده‌های کوچک خودرو به نتیجه برساند.

به نظر نمی رسد که قرار باشد در آینده نزدیک صاحب خودرویی با برند ایسر شویم ولی یک چیز بسیار مهم است و آن هم این که هر چه تعداد شرکت‌های توسعه دهنده فناوری‌های جدید در زمینه خودروهای الکتریکی گسترش یابند امید به سرعت بخشیدن به توسعه این صنعت بیشتر می‌شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین