تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

  حدود یک هفته پیش اخبار عجیبی درباره‌ی انتشار زودهنگام بروزرسانی اندروید ۶ برای گوشی جی ۴ توسط ال‌جی منتشر شد. هر چند شرکت ال‌جی تا به امروز اقدام رسمی در این باره نکرده، یکی از توسعه‌دهندگان انجمن XDA-Developers این نسخه از اندروید را برای نسخه‌ی جهانی جی ۴ ال‌جی منتشر کرده است.

روز یکشنبه فایل KDZ توسط یکی از توسعه‌دهندگان انجمن XDA Developers منتشر شد که توسط کاربران به فایل‌های دارای قابلیت فلش تبدیل شده تا با استفاده از TWRP، علاقمندان این رام غیررسمی را بر روی گوشی جی ۴ خود نصب کنند.

هر چند این رام توسط ال‌جی منتشر نشده اما نسخه‌ی 20A که در این انجمن قرار گرفته به نظر می‌رسد نسخه‌ی نهایی رام رسمی باشد. فایل‌های سیستم، بوت‌لودر، پارتیشن‌بندی بوت و مودم برای فلش کردن توسط TWRP در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. البته علاقمندان می‌توانند کل فایل KDZ را با استفاده از ابزار فلش ال‌جی بر روی دستگاه خود فلش کنند.

انتشار رام غیررسمی اندروید 6 برای گوشی جی 4 ال‌جی در انجمن XDA

 

به طور طبیعی برای کسانی که مدل گوشی آن‌ها غیر از H815 است توصیه می‌شود تا زمان دریافت بروزرسانی رسمی منتظر بمانند و از فلش کردن این رام خودداری کنند.

کاربرانی که این رام را فلش کرده‌اند، می‌گویند از لحاظ ظاهری تغییر زیادی در رابط کاربری ایجاد نشده که البته انتظار تغییرات زیادی نیز نمی‌رفت چرا که حتی اندروید ۶ به صورت خام نیز در قیاس با اندروید ۵ از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی نداشته است.

انتظار می‌رود از اواخر هفته‌ی جاری بروزرسانی رسمی اندروید ۶ برای گوشی جی ۴ ابتدا برای کشورهای آسیایی و اروپایی و سپس برای سایر مناطق نیز ارائه شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین