تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در دنیای واقعی، مشت زدن به یک آسمان خراش برای تخریب آن دو نتیجه بیشتر ندارد: اول دست از بین می رود و سپس مشت زن مجروح به تیمارستان منتقل می شود. خوشبختانه دنیای خوش رنگ و لعاب بازی از قواعد تلخ دنیای اطراف ما پیروی نمی کند، برای همین است که شاید بتوان در آن با مشت و لگد آسمان خراشی را با خاک یکسان کرد.
در بازی Tower Boxing باید در مدت زمانی محدود، ساختمان های سر به فلک کشیده را با دست خالی خرد و خاکشیر کنید.
Tower Boxing دو قاعده بیشتر ندارد: با ضربه به سمت راست و چپ صفحه نمایش مشت بزنید و در برابر آیتم هایی که بر سر و رویتان می ریزد جاخالی دهید. هر چقدر با سرعت بیشتری مشت بزنید، سرعت فروریزی ساختمان هم بیشتر می شود؛ امتیاز بالاتری کسب می کنید و می توانید کاراکترهای قوی تری بخرید.

بازی ده کاراکتر دارد که البته همه شان انسان نیستند. در دنیای فانتزی Tower Boxing یک بُز نادان هم می تواند با شاخ هایش کار یک ساختمان مرتفع را تمام کند.
هر چه در بازی پیشروی می کنید، ساختمان ها بلندتر و مراحل سخت تر می شوند، بنابراین باید با ریتم سریع تری به صفحه ضربه بزنید و ضمنا حواستان باشد که شدت ضربه ها به نمایشگر موبایل دلبندتان آسیبی نرساند.
Tower Boxing را می توانید به رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید دانلود کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین