تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در حال حاضر تمام سازندگان بزرگ موبایل های اندرویدی همچون سونی، ال جی، سامسونگ، موتورولا و حتی هوآوی دست به تولید محصولاتی پوشیدنی زده اند و ساعت های هوشمند خود را به بازارها عرضه کرده اند. در این میان اما شرکت تایوانی HTC هنوز هیچ گجت پوشیدنی را به شکل کامل توسعه نداده و نتوانسته محصولی اینچنینی را به بازارها عرضه نماید.
تایوانی ها البته در اوایل سال میلادی جاری، دستبندی به نام HTC Grip را توسعه داده و نمونه اولیه آن را به نمایش کشیدند که تا کنون دو بار با تاخیر برای عرضه به بازارهای جهانی رو به رو گشته. در آخرین بیانیه اچ تی سی، قرار شد که دستبند یاد شده در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه گردد.
حالا اچ تی سی عنوان نموده که در ابتدای سال ۲۰۱۶، به جای یک دستبند سلامتی، تصمیم دارد یک «اکوسیستم» از ابزارهای پوشیدنی را عرضه نماید که همه آنها بر تندرستی و سلامت کاربران تمرکز نموده اند. HTC البته به توضیح در مورد ابزارهای پوشیدنی اش نپرداخته و اذعان نداشته که این محصولات، از چه نام ها، مشخصات و یا قیمتی برخوردار خواهند بود.
لازم به ذکر است که در بیانیه جدید اچ تی سی، هیچ نامی از دستبند Grip هم برده نشده است. اکنون این احتمال وجود دارد که شرکت تایوانی یا تصمیم گرفته نام تازه ای برای آن انتخاب کند و یا به این نتیجه رسیده که به طور کلی توسعه این دستبند را متوقف نموده و وقت مهندسان خود را به ابزارهای تازه تری اختصاص دهد. در هر صورت می توان انتظار داشت که ابزارهای پوشیدنی اچ تی سی در ماه های آتی عرضه خواهند شد و باید منتظر ماند و دید بازخورد کاربران نسبت به چنین محصولاتی چه خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین