تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تسلا موتورز که یک شرکت خودروسازی آمریکایی است، ماشین های خود را تاکنون فقط در کالیفرنیا تولید می کرد اما به گفته مدیرعامل این کمپانی – ایلان ماسک – آنها تصمیم دارند این روند را تغییر دهند.
به گزارش وال استریت ژورنال، ماسک گفته است تسلا به زودی تولید خودروهای خود را در چین هم آغاز خواهد کرد. هدف آنها از این کار، کاهش قیمت محصولات محسوب می شود. وی باور دارد با ساخت خودرو در این کشور تا اندازه زیادی از هزینه‌ های تولید کاسته خواهد شد و در عین حال، هزینه حمل و مالیات نیز به آن اضافه نمی شود و در نتیجه اتومبیل ها با قیمت مناسب تر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
البته این تصمیم به ظاهر آسان به نظر می رسد ولی نباید از یاد برد کشور چین به خودروسازهای خارجی اجازه نمی دهد بدون داشتن شریکی متعلق به همین سرزمین، در این کشور پهناور کارخانه خودروسازی تاسیس کنند. به همین دلیل، تسلا به یک شریک چشم بادامی برای اجرایی کردن طرح های خود نیاز دارد.
در سال گذشته میلادی، حدود ۲۰ میلیون خودرو در پهناورترین کشور دنیا فروخته شده است که چین را به بزرگ ترین بازار خودروهای الکتریکی تبدیل کرده، همین موضوع انگیزه ی بسیار بزرگی برای تسلا به منظور حضور در این بازار و بنا کردن کارخانه هایش در سرزمین اژدهای سرخ محسوب می شود.
در حال حاضر، این خودروساز آمریکایی برای تولید ماشین هایش هزینه های گزافی متحمل می شود. به طور مثال باید گفت برای مدل S حدود ۱۰۶ هزار دلار هزینه می کند. در عین حال، چین در پی تشویق مردم خود برای خرید خودروهای الکتریکی است که دوستدار محیط زیست به حساب می آیند و آلودگی کمتری تولید می کنند. به همین دلیل باید گفت، وجود کارخانه تسلا موتورز در خود این کشور به کاهش قیمت ها کمک بسیاری خواهد کرد؛ مشتری ها بیشتر می شوند و متعاقبا آب و هوای شهرهای چین نیز بهتر می گردد. این می تواند یک بازی برد برد برای دولت چین و شرکت تسلا باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین