تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  بازوهای رباتیکی همواره جزو پروژه‌های گران‌قیمت محسوب می شوند و معمولا برای برنامه دادن به این ربات‌ها نیاز به مهارت‌های بالای مهندسی است. به تازگی تیم 7Bot  بازویی طراحی کرده که به سادگی تحت فرمان کاربر در می‌آید. این بازوی رباتیکی در حال حاضر بعنوان یک پٰروژه کیک استارتری مطرح شده است.

7Botبازوی روبوتیکی است که برای کنترل آن نیازی به مهارت‌های برنامه‌نویسی ندارید بلکه می‌توانید آن را بطور فیزکی راهنمایی کنید یا از ابزار‌های کنترل ژست حرکتی مثل کینکت برای شبیه‌سازی حرکات خود توسط ربات استفاده کنید. تیم سازنده این ربات علاوه بر این که موفق شده تا کاری کند که این رباط به خوبی حرکات انسانی را شبیه سازی کند، موفق شده تا به این ربات نقاشی کردن، خطاطی  و حل برخی مسائل پایه‌ ریاضی را نیز بیاموزد. 

 همچنین می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار سه بعدی روی کامپیوتر خود نیز این بازوی رباتیک را کنترل کنید. علاوه بر موارد ذکر شده اگر نسبت به کاربران عادی از اطلاعات بیشتری در مورد کد نویسی برخوردار هستید می‌توانید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C و ++C و API هایی که تیم 7Bot  در اختیار شما قرار می‌دهد به این بازوی روباتیک برنامه دهید. 

تیم 7Bot علاوه بر مدل پایه این ربات، بسته‌هایی با ویژگی‌های بیشتر را نیز در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد مثل نسخه‌ای با ۲ بازوی رباتیک و همچنین نسخه‌ای که به همراه خود یک پرینتر ۳ بعدی هم دارد البته واضح است که این نسخه‌ها گرانتر هم هستند. در حال حاضر نسخه پایه این بازوی رباتیک ۳۵۰ دلار قیمت دارد و سازندگان آن در اظهار نظر جالب و شیطنت آمیزی  اعلام کرده‌اند که محصول ساخت آن‌ها از یک آیفون هم ارزانتر است و قیمت بالایی ندارد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین