تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 حدودا ۱۰ روز از انتشار نسخه جدید بروز رسانی نرم افزاری خودروهای تسلا و افزوده شدن قابلیت Autopilot به این خودروها در ایالات متحده می گذرد و در این زمان، آقای ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا موتورز خبر داده بود که شرکتش به شدت در پی کسب مجورهای لازم برای ارائه این ویژگی در کشورهای مختلف است.
وی اکنون از طریق اکانت توئیتر خود خبر داده است که صاحبان خودروی مدل اس و اکس تسلا در سراسر جهان (به جز ژاپن) اکنون قادر هستند بروز رسانی جدید را دریافت نموده و وظیفه رانندگی را به اتومبیل هوشمندشان بسپارند.
ایلان ماسک همچنین عنوان نموده که بروز رسانی نرم افزاری جدید تحت عنوان Autopilot 1.01 بزودی و در روزهای آینده منتشر خواهد شد. وی اذعان داشته که در نسخه بعدی، یادگیری هوشمند خودرو از نحوه رانندگی کاربر، شناسایی بهتر خطوط در جاده هایی که خط ها به درستی در آن کشیده نشده اند و سرعت گیری در پیچ های خفیف به خودروهای تسلا افزوده خواهد شد.
لازم به ذکر است که از زمان انتشار Autopilot تا کنون، تسلا به علت بتا بودن این ویژگی، به کاربران پیشنهاد می کند که باید حداقل یک دست خود را روی فرمان نگه دارند تا در صورت لزوم بتوانند کنترل وسیله نقلیه را به دست گیرند. یادگیری هوشمند که قرار است در نسخه Autopilot 1.01 بروز رسانی شود، قادر خواهد بود تا بسیاری از مشکلات کنونی این سیستم ناوبری را حل نماید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین