تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 استودیوی خستگی ناپذیر کچ اپ، بار دیگر با یک بازی سخت و چالش برانگیز مهمان صفحه نمایش تلفن های هوشمند ما شده. Slow Down مثل تمام بازی های کچ اپ، عنوان بی پایان دیگری است با هدف گذر از موانع؛ با این تفاوت که این بار برای رد شدن از آنها می توانید کنترل زمان را در دست بگیرید.
بزرگترین مزیت بازی های کچ اپ این است که می توان آنها را با یک انگشت کنترل کرد، بنابراین فرقی نمی کند در خانه نشسته باشید یا ایستاده در اتوبوس های لرزان شرکت واحد؛ همه جا می توانید با بازی های کچ اپ خودتان را سرگرم کنید.

در Slow Down باز هم باید کنترل یک توپ در گذر از موانع برای ثبت بالاترین رکورد را در دست بگیرید، اما برای رد کردن تیغ ها و دیوارهای بلند می توانید با اشاره روی صفحه زمان را برای مدتی آهسته کنید. در مراحل اولیه احتیاج چندانی به کند کردن زمان ندارید، اما با پیشروی به جلو بدون انجام این کار گذر از موانع غیر ممکن می شود.
Slow Down اگرچه چیز جدیدی برای ارائه ندارد، اما باز هم یکی دیگر از عناوین خوب رکوردی کچ اپ است که می تواند به عنوان یک سرگرمی کوتاه مدت (حداقل تا انتشار بازی بعدی کچ اپ) انتخاب خوبی برای پر کردن اوقات فراغت شما باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین