تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

40 هزار مدرسه به اینترنت متصل شده‌اند

معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات، در حاشیه‌ی مراسم افتتاح مرکز داده آموزش و پرورش از اتصال چهل هزار مدرسه به اینترنت خبر داد. همچنین با افتتاح مرکز داده آموزش و پرورش تفاهم‌نامه‌ای میان وزارت ارتباطات و آموزش و پرورش به امضا رسید تا از این پس همکاری‌های مشترک این دو وزارتخانه گسترش پیدا کند.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، روز گذشته در مراسم امضای تفاهم‌نامه توسعه‌ی همکاری‌های مشترک با وزارت ارتباطات گفت:
اگر این اقدام به درستی و طبق برنامه‌ریزی انجام شود و در سطح کشور گسترش پیدا کند، قطعاً تحولی جدی در این زمینه رخ داده است.
وی با بیان اینکه امروز مرکز داده وزارت آموزش و پرورش با ظرفیت و براساس استانداردهای بالا افتتاح شده، افزود:
یکی از اولویت‌های دولت یازدهم به بحث فناوری ارتباطات و شبکه ملی اطلاعات برمی‌گردد که آنچه امروز صورت گرفت بخشی از ایجاد شبکه ملی اطلاعات به شمار می‌رود.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه در صورت دسترسی دانش‌آموزان به ابزارهای نوین، در آینده شرایط مدیریتی بهتری برای کشور ایجاد می‌شود، بیان کرد:
البته در کشور ما سند زیاد امضا می‌شود؛ اما مهم آن است که این سندها به نتیجه برسد و بتوان به اهداف تعیین‌شده در آنها دسترسی پیدا کرد.
نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات نیز در این مراسم به پیگیری برنامه‌ی تکفا در دهه 80 پرداخت و با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های متعددی که از سوی دو وزارتخانه روی این دو طرح انجام شده بود، گفت:
اکنون بیش از 40 هزار مدرسه در کشور به شبکه‌ی اینترنت دسترسی دارند و به واسطه‌ی مرکز داده‌ای که امروز افتتاح شد، ظرفیت بهتری نیز در این زمینه فراهم می‌شود.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه یادآور شد:
به واسطه همکاری‌های صورت گرفته میان وزارت ارتباطات و وزارت آموزش و پرورش، موارد متعددی مانند خدمات پست الکترونیکی دانش‌آموزی، نرم‌افزارهای مربوط به مدیریت مدارس و مواردی از این دست ارائه خواهد شد که اکنون این طرح‌ها در مرحله آزمایشی قرار دارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین