تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مدیرعامل جدید توشیبا وعده‌ی تغییرات ساختاری را در این کمپانی‌ کهنه‌کار ژاپنی داده بود و احتمالا یکی از این تغییرات فروش بخش سنسورهای دوربین این شرکت به سونی است.ماساشی مورماچی - مدیرعامل توشیبا از زمان روی کار آمدن‌اش تلاش می‌کند تا توشیبا را به سوددهی برساند. یکی از بخش‌های توشیبا که سودده نیست، تجارت نیمه‌هادی‌های LSI است.
در این شرایط گزارش شده که سونی قصد دارد تا تجارت سنسورهای تصویری توشیبا را تصاحب کند که خود بخشی از تجارت نیمه‌هادی‌های LSI توشیبا محسوب می‌شود.
ظاهرا مبلغ توافق شده‌ی دو شرکت برای واگذاری تجارت سنسورهای دوربینِ توشیبا به سونی ۲۰ میلیارد ین معادل ۱۶۵ میلیون دلار است.
به موجب این خرید، سونی صاحب کارخانه‌‌ی اویتای توشیبا در ژاپن خواهد شد. این خبر هنوز تایید نشده است، اما چنین خریدی برای سونی منطقی به نظر می‌رسد چرا که بخش سنسورهای سونی جزو معدود بخش‌های این شرکت است که عملکرد بسیار خوبی دارد و سودده است. بسیاری از گوشی‌های هوشمند عرضه شده در بازار به سنسورهای ساخت سونی مجهز شده‌اند و از این بابت سونی می‌تواند ظرفیت تولید خود را نیز افزایش دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین