تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 اپل تا به امروز نسخه‌ی اندرویدی سرویس موسیقی خود را که در زمان معرفی این سرویس قول آن را داده بود، عرضه نکرده است. حالا با توجه به فاش شدن تصاویر این اپلیکیشن بر روی اندروید به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی نسخه‌ی اندرویدی این سرویس نیز خواهیم بود.با فاش شدن تصاویر نسخه‌ی اندرویدی سرویس اپل موزیک به نظر می‌رسد به زودی اپل نسخه‌ی اندرویدی سرویس خود را نیز عرضه خواهد کرد.رابط کاربری این اپلیکیشن ترکیبی از منوهای اندرویدی و زبان طراحی اپل موزیک در iOS است. این اپلیکیشن ظاهر خود در بخش category را حفظ کرده اما منوی همبرگری مورد استفاده شباهت زیادی به طراحی اپلیکیشن‌های اندرویدی دارد.
در حال حاضر مشخص نیست که این سرویس از چه زمانی برای اندروید نیز عرضه خواهد شد اما شایعات خبر از عرضه‌ی این سرویس در ماه حاضر (آبان) با قیمت ۹.۹۹ دلار برای هر ماه می‌دهند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین