تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل، جاناتان کوهن، مدیر توسعه‌ی نرم‌افزار یادگیری عمیق انویدیا را به استخدام خود درآورد. این خبر با تغییراتی که کوهن در حساب کاربری لینکداین خود ایجاد کرد، فاش شد.جاناتان کوهن، مدیر توسعه‌ی نرم‌افزار مبتنی بر یادگیری عمیق انویدیا بود که بنابر اطلاعات منتشر شده از این پس در اپل به کار خود ادامه خواهد داد. ریکد با مشاهده‌ی تغییرات در حساب کاربری لینکداین کوهن، این خبر را فاش کرده است. یادگیری عمیق، شاخه‌ای از هوش مصنوعی است که با بهره‌گیری از روش‌های توسعه داده شده مبتنی بر این فناوری، قادر است این توانایی را در اختیار رایانه‌ها قرار دهد تا الگوهای موجود در پیرامون را شناسایی کرده و آن‌ها را همچون انسان‌ها طبقه بندی کند. انویدیا یادگیری ماشین را در سیستم درایو پی‌ایکس خود مورد استفاده قرار داده که بخشی از آن به سیستم هوشمند رانندگی در خوردوهای خودران ارتباط دارد.
کوهن در حساب کاربری لینکداین اشاره‌ای به پست خود نکرده و تنها به ذکر این نکته که در حوزه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار فعالیت می‌کند، بسنده کرده است. کوهن در انویدیا پست‌های مختلفی را در دست داشت که از جمله‌ی آن می‌توان به محقق ارشد تحقیقات تا مدیر بخش توسعه‌ی نرم‌افزار مبتنی بر یادگیری عمیق اشاره کرد. کوهن در سال ۲۰۰۸ وارد انویدیا شده بود. وی همچنین سابقه‌ی همکاری برای توسعه‌ی پلتفرم CUDA را نیز در کارنامه دارد. پلتفرم CUDA برای بهره‌گیری از قدرت سخت‌افزار پردازنده‌های گرافیکی انویدیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد.
ریکد به این موضوع اشاره کرده که اپل از یادگیری عمیق در سیری و نقشه‌های اپل استفاده خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که آیا داشته‌های کوهن در زمینه‌ی خودروهای هوشمند توسط اپل مورداستفاده قرار خواهد گرفت یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین