تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

توفان پاتریشیا امروز، شنبه ۲۴ اکتبر بالاخره به مکزیک رسید و خسارات بسیاری برجای گذاشت. به گفته کارشناسان، این توفان را می توان قدرتمندترین توفان تاریخ اقیانوس آرام دانست اما خوشبختانه، به محض رسیدن امواج آن به کشور مکزیک، از شدت آن کاسته شده است.
با این حال، توفان همچنان قدرتمند است و تاکنون سبب از جای کنده شدن بسیاری از درختان و فروریختن خانه ها شده است. تصویری که در پایین می بینید، ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه ظهر به وقت شرقی ضبط شده است و زمانی را نشان می دهد که قدرت توفان به دسته ی ۵ رسیده است.
عظمت پاتریشیا به قدری است که ثانیه به ثانیه از فیلم، سراسر ابرهای خروشان است و نمی توان فهمید که توفان کجا پایان می یابد. در حال حاضر مکزیک شدیدا درگیر پاتریشیایی شده که سرعتی معادل ۹۰ متر بر ثانیه دارد.
سازمان ملی توفان آمریکا می گوید پس از اتمام این واقعه، مکزیک در سرتاسر کشور خود به شکل فاجعه باری رانش زمین را شاهد خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین