تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تنها یک ماه پس از عرضه ی iOS 9 امروز نسخه ی ۹.۱ این سیستم عامل از جانب کمپانی اپل ارائه شده است. در این ورژن شاهد اضافه گشتن اموجی هایی تازه، بهبود یافتن ویژگی Live Photos و همچنین برطرف شدن برخی از باگ ها هستیم.
اگر به خاطر داشته باشید در نسخه ی نهم پلتفرم مورد بحث برند ساکن کوپرتینو بنا را بر این گذاشته بود که کاربران آی دیوایس ها تنها قادر باشند از خدمات ۴G LTE اپراتورهای مورد تائید این شرکت استفاده نمایند.
استدلال کمپانی مذکور نیز اینگونه بود که برخی از خدمات دهندگان به دلیل عدم رعایت استانداردهای معمول -برای ارائه خدمات ۴G- سبب می شوند میزان مصرف باتری آیفون و سایر دستگاه های مشابه افزایش یابد که این مسئله در نهایت منجر به ایجاد گلایه از جانب کاربران خواهد شد.
در کشورمان ایران، اپراتور دوم یا همان ایرانسل نیز از جمله سرویس دهندگانی بود که به خاطر سیاست مورد اشاره در بالا برای ارائه ی خدمات ۴G به کاربران آیفون به مشکل برخورده بود و از این قشر طی پیامکی خواسته بود فعلاً دستگاه های شان را به iOS 9 به روز رسانی نکنند.
امروز و پس از عرضه iOS 9.1 کاربران گزارش می کنند مشکل مرتبط به خدمات LTE ایرانسل برطرف شده و دوباره قادر گشته اند از این سرویس روی تلفن های هوشمند آیفون استفاده نمایند. نظر شما در این رابطه چیست و آیا پس از ارتقا توانسته اید از خدمات یاد شده مجدداً استفاده نمایید یا خیر؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین