تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی Garmin امروز سه عدد ساعت هوشمند جدید را معرفی نمود که یکی از آنها، به سنسور سنجش ضربان قلب نیز مجهز گشته. این محصول Forerunner 235 نام دارد که از یک سنسور خانگی و توسعه یافته به دست خود کمپانی یاد شده استفاده کرده. نامی که برای این حسگر انتخاب شده، «Garmin Elevate» است که می تواند ضربان قلب و منطقه ای که در آن به ورزش پرداخته اید را توسط GPS برایتان به نمایش بگذارد.
قیمت این محصول، ۳۲۹ دلار مشخص گردیده که قیمت اندکی برای یک ساعت هوشمند نیست. از سوی دیگر Garmin تصمیم گرفته نمونه ای ارزان تر به نام Forerunner 230 را بدون سنسور یاد شده با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه نماید.
نمونه ارزان تر این ساعت، با هر بار شارژ می تواند ۱۶ ساعت فعالیت های ورزشی کاربر را تحت نظر داشته باشد اما مدلی که به سنسور خود Garmin تجهیز شده، برای ۱۱ ساعت قادر به انجام همین کار است. شرکت مورد بحث همچنین اپلیکیشنی را برای پلتفرم iOS و اندروید توسعه داده که کاربران این سیستم عامل ها می توانند از طریق آن، موبایل خود را با ساعت هوشمند مورد بحث هماهنگ نموده و تمام اعلان ها را در اسمارت واچ خود مشاهده کنند.
در این میان یک از یک مدل دیگر به نام Forerunner 630 نیز سخن به میان آمده که این محصول با قیمتی برابر با ۳۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. این مدل، به همراه یک دستگاه ضربان سنج قلب به فروش خواهد رسید که بر روی قفسه سینه کاربر چسبانده خواهد شد تا ضربان قلب، به شکلی کاملا دقیق به ثبت برسد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین