تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بیشتر از یک ماه از عرضه آپدیت iOS 9 می گذرد و حالا iOS 9.1 فرا رسیده تا با ایجاد تغییراتی اندک، برطرف کردن باگ های آزار دهنده و اضافه کردن چندین ویژگی، این سیستم عامل را پایدارتر از قبل کند.
یکی از مهم ترین تغییرات در این آپدیت، اضافه شدن چندین اموجی جذاب است، از بناهای مختلف مذهبی گرفته تا حرکات مختلف دست که در شرایط متفاوت کاربرد بسیاری پیدا خواهند کرد. اگر زبان اموجی ها را بلد باشید و بدانید چگونه از این طریق سخن بگویید، آپدیت جدید جذابیت های بسیاری برای تان خواهد داشت.
تغییر اساسی دیگر مربوط به قابلیت Live Photos می شود. کاربران آیفون ۶ اس با استفاده از این ویژگی می توانند ۱٫۵ ثانیه قبل و بعد از هر عکسی را ضبط کنند تا تصویری زنده بسازند. اما برخی مواقع، ۱٫۵ ثانیه بعد از عکس برداری احتمالا چندان مطلوب نخواهد بود، چرا که کاربر اقدام به پایین آوردن دوربین می کند. حالا Live Photos این موقعیت ها را تشخیص می دهد و اگر دوربین تغییر جهتی کلی بدهد، ضبط تصویر متوقف می شود.
همچنین حالا می توانید ذخیره تصاویر مخاطبین خود از بخش Messages را در قسمت تنظیمات خاموش کنید (همانند تصویر بالا). چندین مشکل ریز و درشت اپلیکیشن های میل، Calendar و Game Center نیز برطرف شده اند و کاربران بریتانیایی حالا می توانند از Apple News استفاده کنند.
چندین ویژگی منحصر به فرد برای آیپد پرو نیز در این بسته بروزرسانی قرار دارد و ضمناً از این پس برای راه اندازی اولیه اپل تی وی جدید نیز نیازمند یک دستگاه دارای iOS 9.1 خواهید بود. همانند آپدیت های پیشین، iOS 9.1 هم به صورت OTA عرضه می شود، بنابراین به زودی منتظر دریافت پیام مرتبط به آن باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین